Adım İstanbul fiyat listesi!

adım istanbul teslim

İstanbul Başakşehir’de inşa edilen Adım İstanbul projesinde 10 bin TL peşinat ödeniyor. Adım İstanbul fiyat listesi dairelerin alanlarına göre ve kat planlarına göre değişiklik gösteriyor.

Adım İstanbul firması

Büyüklükleri 60 metrekare ile 300 metrekare arasında farklılık gösteren Adım İstanbul projesi İntaya, EYG ve İntes Ortaklığı imzasıyla hayata geçiriliyor.

Adım İstanbul daire alternatifleri
Adım İstanbul Konutları’nda 615 adet konut ve 120 adet ticari ünite yer alıyor. Projedeki alternatif daire tipleri 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi.

Adım İstanbul ödeme koşulları
Ödeme koşulları kapsamında yüzde 50 peşinde kalan bedel 24 ay vade farkı olmadan taksitle ödeniyor. 35 bin metrekare alan üzerinde yükselen projede 10 bin TL peşin ödeme yapılıyor.

Adım İstanbul nerede
Adım İstanbul projesi konum olarak İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir’de inşa ediliyor. Projede teslimlerin 2018 yılının Ocak ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

Adım İstanbul sosyal alan
Fitness center, soyunma odaları, dinlenme terasları, su oyun havuzları, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları ve hamam gibi sosyal alanlara sahip proje hakkında bilgi almak için satış ofisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Adım İstanbul fiyat listesi!
Adım İstanbul fiyat listesina göre başlangıç fiyatları 605 bin TL olarak belirlendi.

Adım İstanbul satış ofisi adres: Kayaşehir Bulvarı No:2 Başakşehir / İstanbul

Adım İstanbul satış ofisi
Telefon: 0212 924 16 16
Web: www.adimistanbul.com.tr
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com