Zeytinburnu Locamahal’de teslimler 2020’de!

İstanbul Zeytinburnu Veliefendi’d 36 bin metrekare alan üzerinde yükselen Locamahal projesi Kiptaş imzası taşıyor. Proje 1.262 konuttan meydana geliyor.

“Yerinizi alın, geleceği kazanın” sloganıyla tanıtılan Locamahal projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 3 tip daire seçeneği bulunuyor.

20 blok olarak tasarlanan Locamahal Evleri, sahil hattıyla, E-5 Otoyolu’na yakınlığıyla, Metro, Metrobüs, deniz otobüsü, Avrasya Tüneli ve Marmaray gibi tüm toplu ulaşım akslarının merkezinde yer alıyor.

Locamahal Veliefendi’de en küçük dairelerin metrekaresi lansmana özel 5 bin 750 TL’den başlangıç gösteriyor.Projede dairelerin büyüklükleri 119 metrekare ile 208 metrekare arasında değişiyor.

Aralık 2020 tarihinde teslim edilmesi hedeflenen Locamahal Kiptaş projesi sahil – E-5 arasında yer alan konumuyla yatırımcılara büyük avantaj sağlıyor.

Locamahal Veliefendi projesinde temalı çocuk oyun alanları, spor sahaları, fitness merkezi, sauna, Türk Hamamı, havuz, yürüyüş-koşu ve bisiklet parkurları gibi sosyal alanlar mevcut.

 

Tel: 444 30 49
Web: http://locamahal.com
Özge ÖZDEMİR/Emlaktagundem.com