Zer Tuzla Marina projesi yolda! Yeni proje!

Zer Tuzla Marina projesinde toplamda 600 birim olmak üzere 576 daire, 22 villa ve 2 ticari alan yer alacak. Ceylan İnşaat 2018 yılına Zer Tuzla Marina projesi ile başlayacağını önceden duyurmuştu.

Ceylan İnşaat; Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Zer Göztepe, Zer Kartal, Zer Levent, Zer Mecidiyeköy ve Zer Tuzla Marina olmak üzere 3000 konut ve ticarilerden oluşan projelerini müşterileri ile buluşturmak için çalışmalarına hızla devam ediyor.

600 birim olmak üzere 576 daire, 22 villa ve 2 ticari alandan oluşan Zer Tuzla Marina projesi İstanbul’un sayfiye yerlerinden biri olan Tuzla’da yükselecek.

52 bin 774 metrekare arsa alanına sahip proje ekolojik mimarinin en iyi örneklerinden biri olmayı aday. Zer Tuzla Marina projesinde fiyat ve ödeme detayları henüz netleşmedi.

Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, “ İstanbul’un sayfiye yerlerinden biri olan Tuzla’da hayat bulacak projemizin tüm daireleri eşsiz deniz manzarasına sahip. 52 bin 774 metrekare arsa alanına sahip projemiz ekolojik mimarinin en iyi örneklerinden biri olmayı aday görünüyor” dedi.

 

Web: http://www.ceylaninsaat.com.tr/zer-tuzla-marina/
Tel: 444 87 85
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com