Vodafone Arena’yı açıp yeni tesislerin temelini atacağız!

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2013-01-16 10:59:16Z | | >›†q¿î?|?k¢.¾Ú5à+ú

Başkan Fikret Orman, 2016’da 2015’in çok üzerine çıkacaklarını söyledi. Yeni yılla ilgili duygularını paylaşan Orman’ın hedef ve beklentileri şöyle: “Önce lig şampiyonu ardından Avrupa’da kupa hedefleyen bir takım olacağız… Sponsorluk gelirinde 2015’in üzerine çıkacağız…. Vodafone Arena’yı açıp yeni tesislerin temelini atacağız..”

Geride kalan yılın kısa bir özetini yapan Başkan Fikret Orman, 2016’da 2015’in çok üzerine çıkacaklarını söyledi. Yeni yılla ilgili duygularını SABAH’la paylaşan Orman’ın hedef ve beklentileri şöyle:

-2015’te en çok sponsorluk geliri elde eden, 70’inci mağazamızı açarak en çok mağaza açan ve en çok ciro artışına ulaşan kulübüz.

-Hem yatırım yapıp hem genç ve kaliteli takım kurup şampiyonluğa emin adımlarla yürüyoruz. 2015’te transferin şampiyonuz.

-Az maliyetlerle oyuncu alış satış dengesi ile Beşiktaş’ı kurduk. 10-12 futbolcumuz istenenler listesinde.

DÜNYADA BİLİNİRLİLİĞİMİZ ARTTI

-2015 yılında güvenirliliğimizi, marka değerimizi, Avrupa’da ve Dünyada bilinirliğimizi arttırdık. Her yerde saygı ile karşılanan bir kulübüz. 2016’da bu çıtayı daha da yükselteceğiz.

-Ümraniye’yi yeniledik, zemini düzelttik.

-Değirmenin suyunu soruyorlar; bu değirmenin suyu Beşiktaş’ın gücü ve büyüklüğünden geliyor.

-2016’da stadımızı açıp, 5 tane daha tesis yatırımının temelini atacağız.

TÜRKİYE KUPASI’NI DA İSTİYORUZ

-Çok güçlü olan takımımıza, takviyelerle alternatif oluşturacağız. Beşiktaş’ın yeni stadını, dünya futboluna hediye edeceğiz.

-Şampiyonluk kutlamalarını Allah’ın izni ile Vodafone Arena’da yapacağız. Sadece lig değil, Türkiye Kupası’nı da istiyoruz.

-Store gelirlerimizi 2015’te olduğu gibi 2016’da rekor kırdıracağız.

-Camiadaki birlik bütünlüğü daha da güçlü hale getireceğiz. 2016’da lig şampiyonluğundan sonra da Avrupa’da kupa hedefleyen bir takım oluşturacağız. Kısacası 2016 Beşiktaş’ın yılı olacak, rengi de siyah-beyaz.

VODOFONE ARENA’DA TATİL YOK
Beşiktaş’ta yeni yıl dolayısıyla tüm birimler tatile girerken, Arena’da çalışmalar dün de devam etti. Stattan sorumlu Asbaşkan Umut Güner ve birçok personel stadın içinde mekanik ve ince işlerlere ilgili dün de çalışmalarını devam ettirdiği öğrenildi. Çalışmalar yeni yılın ilk gününde yani bugün de devam edecek.

Sabah