Vodafone Arena’da son durum!

vodafone arena

Vodafone Arena’nın açılışını Barcelona ile yapmak isteyen Beşiktaş’a, sponsoru olan Beko’dan müjdeli haber geldi.
Milliyet’in haberine göre; siyah-beyazlı takımın yanı sıra Barcelona’nın da sponsoru olan Beko, açılış törenine gelmesi için İspanyol kulübüyle anlaştığını Beşiktaş’a bildirdi.
Tüm masraflar Beko’dan Koç Grubu Onursal Başkanı Rahmi Koç’un talimatıyla harekete geçen Beko yetkilileri, Barcelona Kulübü Yönetimi ile yapılan görüşmelerde mutlu sona ulaştı.
Messi, Luis Suarez, Neymar, Iniesta ve Arda Turan gibi süper yıldızların top koşturduğu İspanyol devini Türkiye’ye getiren Beko’nun tüm masrafları karşılayacağı ve dünya çapında bir organizasyona imza atacağı vurgulandı.
Fikret Orman’dan teşekkür
Türkiye’ye geliş tarihini Vodafone Arena’nın açılış tarihine göre belirleyecek olan Barcelona, Taksim’de konaklayacak. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın, Rahmi Koç’a jesti için teşekkür ettiği öğrenilirken, Vodafone Arena’nın açılışında Barcelona dışında başka sürprizlerin de olduğu bildirildi.
Koltuk montajlarına başlanıyor.
Sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın konuşacağı görkemli bir açılış yapmak isteyen Beşiktaş Yönetimi önümüzdeki haftalarda stadın koltuk montajlarına da başlayacak. En kısa zamanda hibrit çim çalışmalarına start verecek olan siyah-beyazlı yönetim, yakında stadın bilgisayar sistemlerini de yaptıracak.
Yeni Şafak