Villaburada.com’dan lüks ve konforlu villalarda eşsiz tatil hizmeti!

Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


villa

En seçkin lokasyonlarda yer alan, özenle seçilmiş lüks mobilyalarla döşenmiş ve modern bir dizayna sahip villalar sunan Villaburada.com, lüksü ve konforu bir arada barındıran mükemmel bir tatil ortamı sunuyor. Deniz manzarasıyla bütünleşen sonsuz havuzu, villaya özel bahçesi ve denize yakın her odasıyla fark yaratan lüks villa alternatifleri sunan Villaburada.com’da VIP hizmet alternatifleri arasında özel şef, rehber, bebek-çocuk bakıcısı yanı sıra araç kiralama ve transfer hizmetleri de mevcut.

Kalkan, Kaş, Bodrum, Göcek, Alanya, Belek, Didim, Dalaman, Fethiye, Antalya, Girit ve Mikanos gibi en popüler tatil bölgelerinde 250’den fazla lüks villa alternatifi sunan Villaburada.com, ev rahatlığında tatil yapmak isteyenler için ideal tercihi oluşturuyor. Kalabalık aileler için geniş ve ferah odalara sahip villalar sunan Villaburada.com’da çocuklu aileler için özel bakıcı imkanı da mevcut. Dilerseniz özel transfer hizmeti alabileceğiniz gibi araba kiralama alternatifi de sunan Villaburada.com, damak zevkinize uygun şef, bölgenin tarihi ve doğal güzellikleri hakkında bilgi sahibi özel rehber hizmetleri de sunuyor.


Türkiye’de Villa kiralama alanında en tecrübeli ve en geniş portföylerden birine sahip olan API Group’a aitVillaburada.com’da, kiralama fiyatları ise bölge, kalite, büyüklük ve içinde bulunan eşyalar gibi içerdiği özelliklere göre değişiyor. Villaburada.com’un firma olarak en büyük özelliği sadece servis verebildiği bölgelerde kiralama yapması ve müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutması.

, , , , ,