Tual Bahçekent’in lansmanı yapıldı!

tual bahçekent4

Tual Bahçekent İstanbul Avrupa Yakası’nın önemli yatırım noktalarından Başakşehir Bahçekent’te inşa ediliyor. Tanıtım toplantısı bugün yapılan projede teslimlerin 2 buçuk yılda yapılması planlanıyor.

Dağ Mühendislik Emlak Konut GYO güvencesiyle ‘Tual Bahçekent’ projesini hayata geçiriyor Avrupa Yakası’nın yeni yaşam merkezi Başakşehir Bahçekent’te 190 dönüm arazide 515 bin metrekarelik alanda hayata geçecek olan projede 1.739 konut, ticari üniteler, hastane ve eğitim kurumları yer alacak.

Dağ Mühendislik, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği İstanbul’daki ilk projesi Tual Adalar’dan hemen sonra, şimdi de yine Emlak Konut ile birlikte ‘Tual Bahçekent’ için kolları sıvadı.

‘Tual Bahçekent’ projesinin tanıtım toplantısı Emlak Konut Genel Müdürü Murat Kurum, Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dağ, Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Doğan Dağ ve Osman Dağ ile Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Üyesi Ergin Dağ’ın katılımı ile Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirildi.

Dağ Mühendislik’in, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçireceği yeni projesi ‘Tual Bahçekent’, İstanbul Avrupa Yakası’nın önemli yatırım noktalarından Başakşehir Bahçekent’te hayata geçiyor.

Kendi kendine yetebilecek yeni bir şehrin inşa edildiği Başakşehir Bahçekent’te sakinlerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde planlanan ‘Tual Bahçekent’, 1+1’den, 4+1’e kadar daire seçenekleriyle sunuluyor. 1 milyar 90 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçecek olan projenin 2.5 yıllık bir sürede teslim edilmesi planlanıyor.

‘Tual Bahçekent’ projesinin tanıtım toplantısında konuşan Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, projenin inşaatına başladıklarını söyledi.

Web: http://www.tualbahcekent.com/

13 soruda Tual Bahçekent Dağ Mühendislik projesi!