TOKİ’nin 147 arsası için son 7 gün!

TOKİ 27 ildeki 147 arsasını satışa sunuyor. İstanbul, Ankara ve İzmir’in de yer aldığı 27 ildeki arsalar için müzayede 26 Ekim’de yapılacak.

Adana, Afyon, Ağrı, Ankara, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bursa, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Sakarya, Samsun, Siirt, Tekirdağ ve Van’da yer alan arsaların büyüklüğü 1.102.726,35 metrekare olarak belirtiliyor.

TOKİ tarafından satışa sunulan 147 arsa 960 milyon TL muhammen bedelle “Açık Artırma” yöntemi ile satışa çıktı.

Müzayede 26 Ekim 2017 tarihinde saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binasında gerçekleşecek.

 

Satışa çıkan bazı arsaların nitelikleri şu şekilde;

 

1-İSTANBUL
İstanbul Başakşehir Kayabaşı ve Hoşdere’deki özel sağlık tesis, bakım ve akaryakıt tesis alanı, konut, Esenyurt Hoşdere’deki bakım ve akaryakıt istasyonu, Kağıthane Merkez ve Gürsel Mahallesi’nde bakım ve akaryakıt istasyonu, konut, Üsküdar’da özel
eğitim alanı niteliğinde imarlı arsalar.

2-ANKARA
Ankara Akyurt’taki sanayi ve depolama alanı, Çankaya Çayyolu’ndaki gelişme konut alanı, ticaret, Etimesgut Yapracıkköyü’nde konut, Gölbaşı Taşpınar, Virancık ve Örencik’te konut, Kahramankazan’da konut, ticaret, Mamak’ta merkezi iş alanı, Pursaklar
Saray’da konut, Sincan Alcı’da ve Yeni Peçenek’te konut, ticaret, Yenimahale Yuva’da konut ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.

3-İZMİR
Çeşme Reisdere’de yer alan konut, Narlıdere’de konut + ticaret + özel eğitim + cami + park + yol, Urla Sıra’da ise konut niteliğinde imarlı arsalar.

4-ADANA
Sarıçam Akkuyu’da yer alan ticaret ve konut, Seyhan Şakirpaşa’da sosyo-kültürel tesis ve ticaret niteliğinde imarlı arsalar.

5-ESKİŞEHİR
Odunpazarı Yenidoğan’da yer alan konut, merkezi iş alanı niteliğinde imarlı arsalar.

 

www.toki.gov.tr
www.emlakyonetim.com.tr