TOKİ Şanlıurfa AGG Maşuk 5. Bölge 2. Etap başvuru dönemi!

TOKİ Şanlıurfa AGG Maşuk 5. Bölge 2. Etap projesinde satışlar kura çekilişi ile yapılıyor. TOKİ Şanlıurfa AGG Maşuk 5. Bölge 2. Etap başvuru dönemi detayları haberimizde yer alıyor.

1+1 ve 2+1 şeklinde daire seçeneklerinin yer aldığı projede toplamda 426 daire bulunuyor. Projede kura çekilişi 22 Şubat’ta gerçekleştirilecek.


Fiyatların 81 bin 739 TL ile 136 bin 599 TL arasında farklılık gösterdiği projede başvurular 29 Ocak ile 9 Şubat tarihleri arasında alınıyor.

Yüzde 12 peşinatla daire sahibi olunan projede taksitler 399 TL’den başlıyor. Ayrıca 180 aya kadar vade imkanı sağlanıyor.

 

 

1) BAŞVURU ŞARTLARI:

1. T.C. vatandaşı olması,

2. Başvurulan projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olmasıveya il nüfusuna kayıtlı olması, Şehit Aileleri, Terör, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisinde başvuracakların en az 3 (üç) yıldır ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir.

Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç) (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç )

3. Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak, Eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.

4. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3200.00TL olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3200.00TL olması gerekmektedir.)

5. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. Birden fazla başvuru yapılması halinde başvurular geçersiz sayılacaktır.

, ,

Hemen Teslim 5 proje