TOKİ KuzeyKent’teki 250 konut açık artırmayla satışa sunuluyor!

Kira öder gibi konut sahibi olma fırsatı sunan TOKİ KuzeyKent projesinde 250 konutu satışa sunuyor. Projede yüzde 10-15-25 peşin 96-108-120 ay vade imkanı sağlanıyor.

TOKİ KuzeyKent projesinde 250 adet taşınmaz, bugün gerçekleştirilecek Açık Artırma (teklif alma) ile satışa sunuluyor.


6 Şubat’ta başvuruların kabul edileceği TOKİ KuzeyKent projesinde bankacılık hizmetleri T.Halk Bankası A.Ş. tarafından yürütüldü. Başvurular/teminatlar anılan Bankanın tüm şubeleri aracılığı ile kabul edildi.

TOKİ KuzeyKent projesinde 250 daireden 176’sı 3+1, 16’sı 3+1 dubleks, 58’i 4+1 şeklinde tasarlandı. Fiyatların 235 bin TL’den başladığı projede yüzde 10, yüzde 15, yüzde 25 peşinat, 96, 108, 120 ay vade seçenekleri sunuluyor.

AÇIK ARTIRMA YERİ VE SAATİ:
Yer: TOKİ Salonu Bilkent / ANKARA ve İnternet bağlantıları ile Saat: 11:00

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, “Yeni bir yaşam alanı olan ve farklı gelir grubundan insanları aynı yerde buluşturacak KuzeyKent Projesi’nde ilk etapta 250 konutu ‘Açık Artırma Yöntemi’ ile satışa sunacagız” dedi.

KuzeyKent Projesi’nin Ankara yeni bir değer katacağını da söyleyen Turan, “Proje kapsamında toplam 5 bin 82 konut inşa ediyoruz. Projemiz, içinde barındırdığı ticari, kültürel, eğitim, sağlık, spor, ibadet yapıları ve tesisleri ile her türlü ihtiyaca cevap verirken Ankara‘nın yaşayan en büyük rekreasyon alanı olacak” dedi.

Turan, “KuzeyKent Projemizi çok yönlü ve vatandaşlarımızın bütün ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde inşa ediyoruz. Proje içerisinde, yürüyüş yolları, mini futbol sahası, basketbol oyun alanı, basketbol antrenman sahası, voleybol sahası, spor aletleri, masa tenisi, kaykay pisti, spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzları olacak. Ayrıca, çocuk oyun alanları, eğitici oyun duvarları, çocuk yüzme havuzu, spor alanları ve geniş yeşil alanlar ile çocuklarımız yeşille iç içe bir yaşama kavuşacak” diye konuştu.

 

 

Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com

, ,