TOKİ Kütahya Altıntaş 3. Etap Orta Gelir Grubu başvuruları!

TOKİ Kütahya Altıntaş 3. Etap Orta Gelir Grubu başvuruları hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 6 adet dairenin yer aldığı projede satışlar açık satış yöntemi ile gerçekleştirilecek.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kütahya Altıntaş 3. Etap Toplu Uygulaması kapsamında stoklarımızda yer alan 6 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak.


6 adet konutun satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Kütahya Altıntaş Şubesi olacaktır. Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları, 01 Şubat – 29 Haziran 2018 tarihleri arasında ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek.

Konut seçimi yapıldıktan sonra yüzde 10 peşinatta 120 ay, yüzde 15 peşinatta 156 ay, yüzde 20 peşinatta 180 ay vade yapılıyor. Bu ödeme planı kapsamında alıcılar peşinatlarını ilgili bankaya yatıracak.

Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve Toplu Konut İdaresinden kredi kullanmamış olmaları şartı kaldırılmıştır.

, ,

Hemen Teslim 5 proje