TOKİ Kayseri Melikgazi kura çekilişi ne zaman?

TOKİ Kayseri Melikgazi projesinde satışlar kura çekilişiyle gerçekleştirilecek. Toplamda 66 daireden meydana gelen projede satışlar yüzde 40 engelli vatandaşlara yönelik yapılacak.

TOKİ Kayseri Melikgazi Bahçelievler Mahallesi Mimarsinan projesi, T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği işbirliğiyle hayata geçiriliyor.


“Kayseri İli, Melikgazi İlçesi, Bahçelievler Mahallesi, Mimarsinan Mevkiinde 834 Adet Konut, 2 Adet Ticaret Merkezi ve 2 Adet Cami İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi” (Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği) Toplu Konut Projesi kapsamında yer alan 66 adet konut, EN AZ %40 ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA yönelik KURA yöntemiyle satışa sunuluyor.

TOKİ Kayseri Melikgazi kura çekilişi ne zaman?

Kura çekilişi 02 Mart 2018 Cuma günü, saat 11:00’de, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine ait Salonda (Serçeönü Mahallesi, Ahi Evran Caddesi, Güner İşhanı, No:9 / 201-301, Kocasinan, Kayseri) noter huzurunda gerçekleştirilecek.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daire tiplerine yer verilen projede başvuru ve satış işlemleri, T. Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek.

TOKİ Kayseri Melikgazi projesinde fiyatlar 86 bin 252 TL ile 258.873 TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede taksit ödemeleri 288 TL’den başlıyor.

, ,

Hemen Teslim 5 proje