TOKİ Edirne İpsala 2. Etap AGG başvuru dönemi bugün başlıyor. 2+1 nitelikli 8 adet daireden meydana gelen projede satış tarihleri 29 Ocak 2018 – 29 Haziran 2018 arası olarak belirlendi.


Satışlar T. Halk Bankası AŞ. Sadece Temerküz Şube aracılığıyla gerçekleştirilecek. Fiyatların 104.748,24 TL ile 125.614,57 TL arasında değiştiği TOKİ Edirne İpsala 2. Etap AGG projesinde taksitler 349,16 TL’den başlıyor.

Konut satın almak için başvuruda bulunan kişilerin;

– T.C. vatandaşı olması,
– Başvurulan projenin bulunduğu il sınırları içerisinde 1 (bir) yıldan az olmamak koşulu ile ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması,
– Başvuru sahibinin kendisinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması ve tapuda kayıtlı kat irtifaklı/kat mülkiyetli bağımsız bir bölümün veya müstakil konutunun bulunmaması (tarla, bağ, bahçe, köyevi ve işyeri hariç)
– Başvuru tarihi itibariyle 25 yaşını doldurmuş olması gerekmekte olup, ancak, eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.
– Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net 3.200.00 TL olması, (Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla 3.200.00 TL olması gerekmektedir.)

Sözleşme imzalama esnasında, peşinat bedeli üzerinden %0,5 (binde beş) oranında banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden %5 (yüzde beş)oranında BSMV satış sırasında bankaca tahsil edilecektir. Ayrıca bu tutarlar her taksit ödemesiyle birlikte, taksit tutarı üzerinden ALICI’dan tahsil edilir.

, ,

Hemen Teslim 5 proje