TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları 2017!

Denizli Karahayit TOKİ başvuruları yarın son

TOKİ Denizli Karahayıt projesinde toplamda 35 adet daire açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Peki TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları ne zaman başlıyor?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Denizli Karahayıt 258 Adet Toplu Konut Uygulaması kapsamında TOKİ stoklarında yer alan 35 adet konut mevcut hali ile; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile teslimli olarak satışa sunuluyor.

Konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Denizli Akköy Şubesi olacak.

TOKİ Denizli Karahayıt başvuruları 2017!
TOKİ Denizli Karahayıt projesinde başvurular 6 Şubat 2017- 31 Mart 2017 tarihleri arasında alınıyor.

Konut seçimini yapan alıcılar %10 peşinat 96 ay vade, %15 peşinat 108 ay vade, %20 peşinat 120 ay vade alternatifi çerçevesinde peşinatlarını ilgili banka şubelerine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacaklar.

Konut alıcısı, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren on dört gün içinde, herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahip.

Konut alıcısı, Gayrimenkulün fiili tesliminden evvel teslim süresi içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahip.