TOKİ Bursa Keles 2. Etap başvuru dönemi bugün başlıyor. Projede 9 adet 2+1 konut; teslimli olarak kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor.

TOKİ Bursa Keles 2. Etap Alt Gelir projesinde konutların satış işlemleri T.C Ziraat Bankası A.Ş ’nin Keles Şubesi aracılığıyla yürütülecek..

Başvuruların bugün başlayacağı projede son başvurular 29 Haziran tarihine kadar alınacak. Konut alıcıları, peşinat miktarını 12 Şubat 2018 – 29 Haziran 2018 tarihleri arasında,T.C Ziraat Bankası A.Ş.’nin Keles Şubesine yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalayacak.


Borç bakiyesi ve aylık taksitler her yılın Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez, bir önceki 6 aylık dönemdeki memur maaş artış oranı, Türkiye İstatistik Kurumunca belirlenen TÜFE ve Yİ ÜFE oranlarından en düşük olana göre belirlenecek oranda artırılacaktır. İlk dönemsel artış teslim Temmuz 2018 tarihinde başlayacaktır. Taksit ödemeleri, konut sözleşme tarihini takip eden ay itibariyle başlatılacak.

, ,

Hemen Teslim 5 proje