TOKİ 30 ilde 298 adet konut ve iş yerini yarın satışa sunuyor!

T.C Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 30 ilde yer alan 298 adet gayrimenkulünü satışa sunuyor. Açık artırma, Emlak Yönetim Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenleniyor.

30 ildeki 298 adet konut ve iş yeri açık artırması yarın saat 13:30’da gerçekleştirilecek. Satışa çıkan konutlarda yüzde 12 peşin ödeme ile 180 ay vade imkanı sağlanacak.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Yüzde 25 peşinde kalan bedel 120 ay vadeyle tamamlanacak. İş yerlerinde ise yüzde 25 peşinde kalan tutar 120 ay vadeyle ödenecek.

Açık artırma ihalesi kapsamında İstanbul’da 9 adet iş yeri ve 59 adet 4+1 konut satışa sunuluyor. Gayrimenkuller Bahçeşehir ve Başakşehir bölgelerinde yer alıyor.

Sarışa çıkarılan konut ve iş yerlerinin yer aldığı iller şu şekilde: Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bitlis,Bolu, Bursa, Çorum, Diyarbakır, Düzce, Erzincan, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Karabük, Karaman, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Uşak, Yozgat, Zonguldak’ta bulunuyor.

 

Açık Artırma yarın saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

www.emlakyonetim.com.tr’den canlı yayın yapılacak.

 

Satış şartnamesi için tıklayın

Satış listesi için tıklayın

 

, ,

Hemen Teslim 5 proje