T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) bünyesinde yer alan 110 adet arsayı satışa sunuyor. Arsalar Emlak Yönetim tarafından açık artırma usulü ile satışa çıkıyor.

20 ildeki 110 adet gayrimenkulün açık artırma ihalesi 8 Mart 2018 Perşembe günü TOKİ Ankara Konferans Salonu Bilkent ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası Konferans Salonu Küçükçekmece’de gerçekleştirilecek.


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Bitlis, Bursa, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Giresun, Hatay İstanbul, İzmir, Kayseri, Samsun, Sivas, Tekirdağ ve Van’da toplam 1.033.562,99 metrekare büyüklüğünde 110 adet arsayı (konut, ticaret, sanayi, merkezi iş, çarşı, iş ve alışveriş merkezleri, turizm 2 konut alanı, rehabilitasyon merkezi, özel kreş, özel eğitim, özel sağlık, konut dışı kentsel çalışma, sosyal tesis, akaryakıt ve LPG istasyonu niteliğinde) yaklaşık 818 milyon TL muhammen bedel ve “Açık Artırma” yöntemi ile satışa sundu.

Satışa sunulan bazı arsaların nitelikleri şöyle;

İSTANBUL
Başakşehir konut, ticaret, özel sağlık tesisi, özel eğitim, konut dışı kentsel çalışma, akaryakıt tesis ile Üsküdar’da özel eğitim niteliğinde imarlı arsalar satışa sunuluyor.

ANKARA
Çankaya, Sincan ve Kahramankazan’da konut, ticaret, Etimesgut, Gölbaşı, Pursaklar ve Yenimahale’de konut niteliğinde imarlı arsalar satışa çıkarıldı.

DİYARBAKIR
Yenişehir’de konut, merkezi iş, çarşı, iş ve alışveriş merkezi niteliğinde imarlı arsalar satışta.

ELAZIĞ
Merkezde konut, ticaret niteliğinde imarlı arsalar satılıyor.

ESKİŞEHİR
Odunpazarı’nda konut, merkezi iş niteliğinde imarlı arsalar satışa sunuldu.

GİRESUN
Merkezde konut, ticaret, özel kreş niteliğinde imarlı arsalar satışa çıkarıldı.

İnternetten teklif vermek için: http://www.emlakyonetim.com.tr

,

Hemen Teslim 5 proje