Soyak Konforia projesinde peşinatsız ev imkanı!

Konutların hemen teslim edildiği Soyak Konforia projesi Kuzey Bahçeşehir projesinin ilk ayağı olarak hayata geçirildi. Proje Soyak Yapı imzası taşıyor.

İki blokta toplam 271 daireden meydana gelen Soyak Konforia Evleri’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut satışları devam ediyor. Projede 1+1 dairelerin tümü satıldı.

Bahçeşehir Soyak Konforia Evleri’nde kampanya kapsamındaki 2+1’lerde fiyatlar 333 bin TL’den başlarken, 3+1 dairelerde 418 bin TL’den başlıyor.

Soyak Konforia’da spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, fitness, sauna ve yürüyüş alanları gibi sosyal alanlar bulunuyor.

Soyak Konforia projesinde peşinatsız ev imkanı!

Soyak Konforia Evleri 2017 kampanyalı ödeme şekline göre sınırlı sayıda 2+1 dairelere 3 bin 900 TL, 3+1 dairelere ise 4 bin 900 TL taksitle sahip olunabiliyor. Projede 17 Ekim’e kadar sınırlı sayıda daireler için peşinat ve ara ödeme verilmeden yapılabiliyor.

Lokasyon olarak Soyak Konforia Bahçeşehir projesi; 3. köprü projesi bağlantı yollarına, 3. havaalanı projesine, Kanal İstanbul projesine, Hızlı tren istasyonu projesine yakın bir konumda inşa edildi.

Adres: Deliklikaya Mahallesi Evrim sokak Arnavutköy / İstanbul

 

Tel: 444 0 795
Web: http://konforia.soyak.com.tr/
Özge ÖZDEMİR/Emlaktagundem.com