Silivri HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri iletişim!


Aktif, sağlıklı ve doğal yaşamı bir arada sunan HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri, İstanbul’un Silivri ilçesinin Selimpaşa Ortaköy beldesinde inşa ediliyor.

Etra Holding imzası taşıyan HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri’nde 614 hane bulunuyor. Proje ile 55 yaş üstü vatandaşlar keyifli, aktif ve güvenli bir emeklilik yaşamına adım atmış olacak.

HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri’nde 2018 fiyatları 286 bin TL’den (KDV dahil, tapu, noter masrafları ve abonmanlık hariç) başlamakta ve şerefiyesine göre değişiyor.

Satın almadan konaklama yapmak isteyen misafirler yemek hariç, sağlık ve temizlik paketi dahil, kişi başı aylık 4 bin 500 TL + KDV (2018 fiyatları, her yıl TEFE – TÜFE artışlı) ücretle köyde konaklayabiliyor.

HerDem sakinleri istediklerinde, Acıbadem Mobil tarafından özel olarak geliştirilen, akıllı bileklik, medikal takip sistemi ve dijital sağlık sistemlerini arkasında medikal koçluk hizmetini alarak da kullanılabilecek. HerDem sakinlerinin torunları ve dostları için çim oyun sahaları, yöresel mutfaklar, çocuk parkları, taş fırınlar da bulunuyor.

Proje konum olarak; TEM ve E5 otoyollarının kesiştiği noktada, birkaç yıl içerisinde tamamlanması planlanan 3. Çevreyolu ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakın mesafede konumlandırılıyor.

Silivri HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri Satış Ofisi:
4. Cadde No:28 Atakent Halkalı 34307 İSTANBUL

Silivri HerDem Sağlıklı Yaşam Köyleri iletişim!

Tel: 444 67 59
Web: http://herdemsyk.com/
Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Emlaktagundem.com