Park Mavera 2’de dükkanlar 150 bin TL’den başlayan fiyatlarla!

Park-Mavera

Park Mavera 2 projesinde bulunan 252 adet dükkan satışa çıkıyor. Başakşehir’de yükselen Park Mavera’da 252 dükkan ihalesi 28 Ağustos’ta gerçekleşecek.

 

Makro-Akyapı Ortak Girişimi imzası taşıyan Park Mavera 2 projesinde yer alan dükkanların fiyatı 150 bin TL’den başlangıç gösteriyor.
Park Mavera 2’deki dükkanların ihalesi 28 Ağustos (Pazar) Günü saat 11:00’de Park Mavera satış ofisinde yapılacak.
7 blok şeklinde inşa edilen Park Mavera projesinde teslimlerin 2018 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor. 2 etaptan oluşan projede ilk etaptaki daireler açık artırma usulüyle satılmıştı. İhale 4 adımda gerçekleşecek.

 

 

Park Mavera ihalesi:

1.Adım: İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. (Bilgi: Şartname 13. Madde)

2.Adım: İstekliler, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Şartname 12. Madde ’de belirtilen diğer evraklarını Park Mavera Satış Ofisine (Kayabaşı Mah. Evliye Çelebi Cad. No:3 Başakşehir /İSTANBUL) teslim etmeleri gerekmektedir.

3.Adım: Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, yetkililer İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 26/08/2016 tarihi saat 17:00’a kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

4.Adım: İstekliler, İhalenin yapılacağı 28/08/2016 tarihi saat 11:00’da Açık Artırmanın yapılacağı Park Mavera Satış Ofisinde (Kayabaşı Mah. Evliye Çelebi Cad. No:3 Başakşehir /İSTANBUL) yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

Tel: 444 61 71
Web: http://www.parkmavera.com/
Beyza Parlak/Emlaktagundem.com