Next Level Çayyolu satışa çıktı!

Next Level Çayyolu

Pasifik İnşaat tarafından Ankara’da hayata geçirilen Next Level Çayyolu projesi 429 konut ve altı mağazadan oluşuyor. Satışa sunulan projede teslimlerin 2018’de yapılması planlanıyor.

Türkiye’nin yenilikçi gayrimenkul şirketi Pasifik İnşaat, Ankara’nın en prestijli konut bölgesi Çayyolu’nun tam merkezinde yeni bir Next Level’a imza atıyor. Pasifik inşaat güvencesi ve kalitesi, Next Level tasarım anlayışı, sıra dışı mimarisi ve detaylardaki inceliğiyle Ankara’ya değer katacak olan Next Level Çayyolu, her zevke uygun 429 konut ve altı mağazadan oluşuyor. Toplam arsa alanı 42 bin 184 metrekare, inşaat alanı ise 166 bin metrekare olan Next Level Çayyolu, 500 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiyor. Mart 2016 da inşaatına başlanan Next Level Çayyolu’nun 2018’in son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Next Level Çayyoiu’nda sadece bir konut projesi değil, her detayı düşünülmüş bir hayat tasarladıklarını söyledi, Çayyolu’nun Ankara’nın en hızlı gelişen ve değer kazanan önemli konut bölgelerinden bin olduğunu hatırlatan Fatih Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: 4. Next Level Ankara’nın başarısı sonucunda gelen yoğun istek üzerine Next Level tarzını bir konut projesine taşıma fikri ortaya çıktı. Ardından, konut projesi talep edenlerin beklentilerine cevap verebilecek ve aile yaşamına uygun en iyi araziyi araştırdık. Ankara’nın en önemli konut bölgesi Çayyolu’nda, Çayyolu Rekreasyon Vadisi’nin içindeki arazide projeyi çeliştirmeye karar verdik. Hem şehrin olanaklarının içinde hem de şehrin karmaşasının dışında, doğayla iç içe bir yaşam vaat eden Next level Çayyolu, pek çok üniversiteye, özel okula, sosyal yaşam alanlarına ve alışveriş merkezlerine yakınlığıyla öne çıkıyor.”

“Özel teraslar, güzel bahçeler, komşularla sıcak ilişkiler kurmanızı sağlayacak yamuk okulu gibi olanaklar, havuz, squash ve kapalı basketbol sahası gibi benzersiz seçenekli kolaylaştıran mağazalar, projenin ortasında yer alan 5 bin metrekarelik çim etkinlik atanı ve keyifli yürüyüş yolları ile sakinlerimizin hayalın tadını çıkarmasını amaçladık Çayyolu’nda, site konforu müstakil ev rahatlığı sunduğumuz gibi, konutların kullanım olarak fonksiyonel olmasına da çok dikkat ettik. Örneğin, pencereleri, doğal ışığı en çok alacak ve yerden tavana cam olacak şekilde tasarladık. Kış aylarında cam önlerinde yoğunlaşan soğuğu önlemek için bu camların önüne gelecek şekilde konvektörler koyduk. Sizin aklınıza bile gelmeyecek pek çok detayı hayatınızı kolaylaştırmak ve güzelleştirmek için tek tek düşündük.”

Şehrin içinde nefes aldıran doğal yaşam alanı

Next Level Çayyolu ndaki en büyük keyiflerden birinin de projenin merkezinde yer alan 5 bin metrekarelik çim etkinlik alanı olduğunu ifade edan Fatih Erdoğan, yürüyüş yattan, piknik alanları, açık hava sineması ve dinlenme alanlarının projeye ayrı bir değer katacağını söyledi. Fatih Erdoğan, projenin, 101 dönüm orman ve 191 dönüm Çayyolu Rekreasyon Vadisi’yle harmanlanan, şehrin içinde nefes aldıran bir doğal yaşam alanı sunduğuna dikkat çekti.

Next Level Çayyolu’ndaki yer alan sosyal tesislerin Next Level Management tarafından yönetileceğini ve tüm sakinlere açık olduğunu ifade eden Fatih Erdoğan Next Level Çayyolu’nda yer alan tüm konutlara iki araçlık kapalı otopark alanı verdiklerini söyledi.
NEXT LEVENT ÇAYYOLU PROJE KÜNYESİ

Proje ismi: Next Level Çayyolu
Arsa sahibi: Ankara Büyükşehir Belediyesi
Yatırımcı: Pasifik Gayrimenkul Yatırım İnşaat A.Ş.
Mimari proje: Brigitte Weber Mimarlık Teslim tarihi: 2018’in son çeyreği Ada: 28861/1-29623/1-28864/1 Emsal: 1,8 Arsa: 42.184 metrekare
Toplam inşaat alanı: 166.000 metrekare
Toplam yeşil alan: 15.315 metrekare(5.000 metrekaresi özel çim etkinlik alanı)
Statik proje: Kınacı Mühendislik
Mekanik proje: Okutan Mühendislik
Elektrik projesi: Yurdakul Mühendislik
Yangın danışmanı: Etik Mühendislik
Peyzaj projesi: MD Peyzaj
Trafik danışmanı: 2A Grup Danışmanlık
Zemin etüdü: Toker Sondaj ve İnşaat Mühendislik
www.nextleventcayyolu.com