Mustafa Çelik ev sahibi olmak isteyen emeklilere destek verecek!

Mustafa Çelik

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, emeklilerin TOKİ vasıtasıyla ev sahibi olma taleplerine destek verdi. Başkan Çelik, TOKİ’nin konut yapabileceği arsa araştırmasına devam ettiklerini belirtti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, emeklilerin TOKİ vasıtasıyla ev sahibi olma taleplerine destek verdi. Başkan Çelik, TOKİ’nin konut yapabileceği arsa araştırmasına devam ettiklerini belirterek, emeklilerin ev sahibi olmalarını sağlamaktan mutlu olacaklarını kaydetti.
Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Kazım Büyükbahçeci ile dernek yöneticileri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Başkan Çelik’e görevinde başarı dileyen Dernek Başkanı Büyükbahçeci, dernek üyelerinin bir talebini ileterek emeklilerin TOKİ kanalıyla ev sahibi olabilmeleri için destek istedi.

Hükümetimizin makul aidatlar ve uzun vadelerle konut edindirme çalışmalarını Kayseri’de de yürüttüklerini ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de “Bu anlamda arsa üretilmesi gerekiyor. Şehrin muhtelif yerlerinde TOKİ vasıtasıyla konut yapılabilecek arsaların araştırmasına devam ediyoruz. Tespit ettiğimiz arsalardan sonra sizinle birlikte TOKİ’ye de giderek talebinizi iletir, arsanın da hazır olduğunu belirtiriz. İnşallah emeklilerimizin ömürlerinin sonbaharında başlarını sokacakları bir ev sahibi olmalarını sağlarız. Bu konuda bizim de katkımız olursa mutlu oluruz” dedi.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*