Mono İnşaat Bağdat Caddesi’nde 2 yeni projeye imza atıyor!

Mono İnşaat Bağdat Caddesi’nde 2 yeni projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor. Mono Mimarlık, gayrimenkul ve inşaat sektöründe 27 yılık bir tecrübeye sahip.

Mono Mimarlık; gerçekleştirdiği projeler ve yatırımlarla sektörün tüm alanlarına imzasını atıyor. Şirket kentsel dönüşüm çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Mono İnşaat Mimarlık toplam 55 bin metrekarelik bir alanın dönüşümüne imza atıyor. Firma Suadiye ve Fenerbahçe’de geliştirdiği 2 yeni projeyle de kentsel dönüşümdeki tecrübesini bir kez daha kanıtlayacak.

Sahil ve Bağdat Caddesi arasındaki konumuyla dikkat çeken Suadiye Akın Sokak’taki proje; 2+1, 3+1,3+1 dubleks ve 4+2 dubleks dairelerden oluşuyor. Büyüklükleri 102 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen deniz manzaralı daireler, 1 milyon 600 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Fenerbahçe Egemen Sokak’ta yükselen proje ise 1+1, 2+1 ve 4+2 dublekslerden meydana geliyor. Dairelerin büyüklükleri 75 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiyor. Daireler 975 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yatırımcı talepleri 2 projeyi doğurdu


Kentsel dönüşüm projelerini ticari bir faaliyet olarak değil, bölgenin mimarisiyle sosyo-kültürel dokusunu da ele alarak planladıklarını söyleyen Hulusi Zeren, konuya şu sözlerle açıklık getirdi: “Kentsel dönüşümün ticari kaygı güdülerek yapılması, kalite standartlarını düşürdü ve yatırımcı memnuniyetsizliklerini de beraberinde getirdi. Bu durum karşısında biz Mono Mimarlık İnşaat olarak müşterilerimizden aldığımız güvenle doğru bildiğimiz yoldan ilerlemeyi seçtik. Dolayısıyla yatırımcı taleplerinde son dönemde ciddi artış yakaladık. İnşaatı süren 2 yeni projemiz de bu artan talebin bir yansımasını oluşturuyor.“

Web: http://www.monomimarlik.net/