Mesa Çubuklu 28 projesi 81 ünite ve 1 ticari üniteden meydana gelecek. Ön taleplerin toplandığı proje İstanbul Beykoz’a bağlı Çubuklu’da inşa edilecek.

Riva yolu üzerinde hayata geçirilecek Mesa Çubuklu 28 projesi 6 blokta 3+3 olmak üzere 6 ve 2 kattan oluşuyor. Boğaz ve orman manzarasına hakim projede lansman ve satışlar Eylül’de başlayacak.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Detayların henüz netleşmediği projede ön talepte bulunmak için https://www.mesa.com.tr/cubuklu-landing/# adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

MESA Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, “2017’de imza atacağımız netleşen projelerin; birer tanesi Bodrum, Ankara ve Polonya’da, 3 tanesi de İstanbul’da bulunuyor. 2017 yılında yaklaşık 3,5 milyar TL’lik bir yatırım ile toplam 4.000 adetlik yeni konut projelerine başlamayı hedefliyoruz. 2017 yılı içinde mevcut ve yeni projelerimizde yaklaşık 2.500 adetlik bir konut satışına ve 1.7 milyar TL’lik bir ciroya ulaşmayı hedefliyoruz. 2017’de yaratacağımız istihdam sayısı ise yaklaşık 5.000 kişiye ulaşacak” şeklinde konuştu. İstanbul’da, Dragos Sahilyolu’nda önemli bir kentsel dönüşüm projesine bir hafta önce imza attıklarını belirten Mert Boysanoğlu, “Beykoz Çubuklu’da da yürüttüğümüz görüşmelerin son aşamasındayız. Bu projelerimizle ilgili ayrıca çalışmalar yürütüyoruz” açıklamasında bulundu.

 

 

444 9 366
https://www.mesa.com.tr/cubuklu-landing/#
https://www.mesa.com.tr/tr

Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com

, ,

Hemen Teslim 5 proje