Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek 28 Ekim Cumartesi günü istifa edecek. Gökçek istifa edeceğini Twitter’dan duyurdu.

Gökçek istifa edeceği tarihi Twitter’dan bildirdi ve “İnşallah Cumartesi günü Ankara Büyükşehir Belediye Meclisini olağanüstü toplayacak ve Meclis üyesi arkadaşlara veda edip, istifamı vereceğim” açıklamasında bulundu.


Hürriyet Gazetesi’nde Murat Yıldız ve Mert Gökhan’ın haberine göre;

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmek istediği belirtilirken o görüşme dün yapıldı. Gökçek’e Cumhurbaşkanlığı’ndan saat 16.00-16.30 saatleri için randevu verildi. Gökçek Beştepe’den saat 17.55’te ayrıldı.

Gökçek, dün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la yaptığı görüşme sonrası cumartesi günü istifa edeceğini açıkladı. EKİM ayı başından bu yana istifa edip etmeyeceği konuşulan Gökçek “İnşallah Cumartesi günü istifa edeceğim” dedi.

Ankapark’ın bitirilmesi sürecinde aktif olarak yer almak istediğini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ileten Gökçek, belediye bürokratlarından devam eden projelerin son durumlarıyla ilgili bilgi isteyerek, projeleri Erdoğan’a dosya olarak sundu.

 

,