Mario Gomez Vodafone Arena’da!

mario gomez

Beşiktaş’ın Alman golcüsü Mario Gomez, dün öğlen saatlerinde inşaatı devam eden Vodafone Arena’ya sevgilisi Carina Wanzung ile birlikte gitti ve taraftarı heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş’ın Alman golcüsü Mario Gomez, inşaatı devam eden Vodafone Arena’yı ziyaret etti. Siyah-beyazlı takımın yıldız oyuncusu Mario Gomez, dün öğlen saatlerinde inşaatı devam eden Vodafone Arena’ya sevgilisi Carina Wanzung ile birlikte gitti ve taraftarı heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu. Statla ilgili yetkililerden bilgi alan Alman yıldız, koltukların montajına da yardım etti. Gomez, “İnanılmaz bir stat oluyor. Boğaz manzarasıyla birlikte dünyanın en büyüleyici stadı olacaktır. Burada taraftarımızın nasıl bağıracaklarını şimdiden hayal edebiliyorum. Bir an önce çimlere basmak istiyorum. Şampiyonluk kupasını burada kaldırmak için adeta sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

Sevgilisi Carina ile birlikte incelemelerde bulunan Alman golcü, Boğaz manzarasıyla stadın büyüleyici bir yer olacağını söyledi
“BAŞKANIM BEN GEREKEN YANITLARI VERECEĞİM”

Alman yıldız, “Bu sezon ortaya koyduğumuz futbolla şampiyonluğu hakediyoruz. Üstelik stadımız bile yoktu. Her maçı deplasmanda oynadık. Ama taraftarlarımız bize bunu hiç hissettirmediler. Her yere bizimle geldiler. Umarım sezon sonunda onlara en güzel hediyeyi, kupayı vereceğiz. Bizim takım olarak inancımız tam. Bunun için sadece birkaç ay beklememiz gerekiyor” diye konuştu.
Takvim