Manisa Yanık Ülke Konutları 7 Mart’ta ihaleye çıkıyor!

 

Proje Manisa Büyükşehir Belediyesinin tarihi Kula Evleri’ni turizme kazandırmak amacıyla başlattığı dev restorasyon kapsamında hayata geçirildi.


 

Yanık Ülke Konutları projesi satış ihalesi ise 7 Mart’ta gerçekleştirileceği duyuruldu. Manisa Büyükşehir Belediyesinin tarihi Kula Evleri’ni turizme kazandırmak amacıyla başlattığı dev restorasyon hamlesi kapsamında hayata geçirilen Yanık Ülke Konutları projesi tamamlandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin önemli bir projelerinden biri daha tamamlandı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün tarafından 2016 yılının Kasım ayında temeli atılan Kula ilçesindeki “Yanık Ülke Konutları Projesi” adlı 32 dairelik ve 2 bloktan oluşan konutların inşaatı tamamlandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde yer alan habere göre, ilçeye yepyeni bir soluk ve hava katan dev konutların ihaleyle satışa çıkarılacağı belirtildi. Konuyla ilgili Manisa Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, A bloğun ihale tarihinin 28 Şubat; B bloğun ihalesinin ise 7 Mart’ta gerçekleştirileceği, ihaleye katılacak vatandaşların Manisa Büyükşehir Belediyesi Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı ile Manisa Büyükşehir Belediyesi Kula Koordinasyon Merkezi’ne başvurabilecekleri açıklandı.

Hayırlı Olsun
Manisa genelinde yüzlerce projeyi tamamladıklarını, yüzlercesine devam ettiklerini ve birçok projenin de planlandığını dile getiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün konuyla ilgili olarak, “Kula’mızda 2016 yılının sonunda temelini attığımız Yanık Ülke Konutları projemizi de Cenab-ı Allah’ın izniyle kazasız belasız bitirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde 32 daire ve 2 bloktan oluşan evleri satın almak isteyen vatandaşlarımız için 28 Şubat ve 7 Mart tarihlerinde ihaleye çıkıyoruz. Kula’mıza ve Manisa’mıza hayırlı olmasını, Büyükşehir Belediyemizce yapılan konutlarda oturacak vatandaşlarımızın da güle güle oturmalarını diliyorum” diye konuştu.

 

, ,

Hemen Teslim 5 proje