Magazin dünyasındaki genç yıldızlarının muhteşem malikaneleri!

7

Sinema, müzik ve TV dünyasının genç yıldızlarının gösterişli evleri galeride buluştu.
Jennifer Lawrence, Hollywood’un son dönemde yükselen ve en çok kazanan genç yıldızlarından biri. Bu malikaneyi de 6.4 milyon dolara satın aldı genç oyuncu. Aslında bir zamanlar burada ünlü TV yıldızı Ellen DeGeneres oturuyordu. Ondan da Jessica Simpson satın aldı. Sonunda California’daki Hidden Hills’te bulunan bu malikane Jennifer Lawence’ın oldu. Lawrence son olarak Açlık Oyunları serisinin yeni filmiyle gündeme gelmişti. Güzel oyuncu henüz 25 yaşında.

 

1

 

Burası da Alacakaranlık serisiyle ünlenen Robert Pattinson’ın 2.2 milyon dolar ödeyerek satın aldığı evi. Hollywood Hills’teki bu yapı aslında diğer ünlü evleriyle kıyaslandığında mütevazı kalıyor. Pattinson, son dönemin en gözde genç yıldızlarından biri. Aktör 29 yaşında.

 

2

 

Genç şarkıcı Iggy Azalea’nın Tarzana,California’daki malikanesi. Azalea bu gayrimenkul için 3.45 milyon dolar ödedi. Azalea, malikaneyi Selena Gomez’den satın aldı. Azalea bu malikaneyi sevgilisi Nick Young ile birlikte satın aldı. Azalea henüz 25 yaşında.

 

3

 

Lady Gaga’nın 23 milyon dolar ödeyerek sahip olduğu saray yavrusu sıcak yuvası Malibu’da bulunuyor. Evin özel bir bovling salonu bile var. Lady Gaga müzik dünyasının en çok kazanan ünlülerinden. Ünlü şarkıcı 29 yaşında.

 

4
Açlık Oyunlarını’nın bir başka yıldızı Liam Hemsworth’un de Malibu’da bir malikanesi var. Aktör, burayı 6,8 milyon dolara satın aldı. Liam Hemsworth, Miley Cyrus’ın eski nişanlısıydı. Yakışıklı aktör 25 yaşında.

 

5

 

Julianne Hough’un Hollywood Hills’teki evinin değeri 1.9 milyon dolar. Hough, Yıldızlarla Dans adlı yarışmayla tanındı. Hough 27 yaşında.

 

6

 

 

Tatlı Küçük Yalancılar (Pretty Little Liars) ile adını duyuran Lucy Hale California Studio City’deki malikanesi.. Genç oyuncu burayı 1.7 milyon dolara satın aldı. Lucy Hale, 26 yaşında.

 

7

 

Ellen Page, teniz kortlarının yıldızı Venus Wİlilams’ın eski evini 1.7 milyon dolara satın aldı. Juno filmiyle yıldızı parlayan Page henüz 28 yaşında.

 

8

 

Keira Khightley’in Londra’raki evi. Güzel oyuncu burayı 6.5 milyon dolara satın aldı. Bir çocuk annesi Knightley, 30 yaşına yeni girdi.

 

9

Hürriyet