Livin İzmir’in lansmanı gerçekleştirildi! 630 bin TL’ye!

Livin İzmir projesinin lansmanı gerçekleştirildi. Cengiz İnşaat tarafından hayata geçirilen Livin İzmir projesinde fiyatlar 630 bin TL’den başlıyor.

İlk etabı 700 milyon lira değerinde olan Livin İzmir projesinde teslimler 2019 yılının Mart ayında yapılacak. Arsa alanı 35 bin metrekare olan proje 366 konut ve 33 ticari birimden oluşuyor.

Livin İzmir projesinin ilk etabında yer alan 1+1 daireler 630 bin TL, 2+1 dairelen 1 milyon 110 bin TL ve 3+1 dairelen 1 milyon 400 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Toplamda 6 etaba yer verilen proje 10 yılda tamamlanacak. İlk etap teslimleri ise Mart 2019’da yapılacak.

“4 bin yıllık Ege kültürü ile modern dünyanın ihtiyaçları harmanlandı”
Livin İzmir’in hem yaşamak hem de yatırım yapmak için cazip bir proje olduğunu söyleyen Cengiz İnşaat Gayrimenkul Geliştirme Direktörü Mert Kurt şunları söyledi; “Projemiz sunduğu geniş metrekarelerle genel olarak oturmak için gelenlerin ilgisini çekiyor. Ancak eşsiz bir yaşam imkanı sunan özellikleriyle cazip bir yatırım fırsatı da sunuyor.” diye konuştu.

Livin İzmir Proje Müdürü Hüseyin Koç ise proje için yeterliliklerini kanıtlamış lider firmalarla çalışıldığını söyleyen “Livin İzmir, toplam 35 bin metrekare arsa üzerinde, 28 bin metrekare peyzaj alanına sahip bulunuyor. Yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları ve farklı dinlenme noktalarıyla oluşturulan bu yeşil alanlar, otoparkların tamamının yer altına alınmasıyla sağlandı. Malzeme seçiminde doğal ve dayanıklı ürünler kullanılmasına dikkat edildi.” dedi.

Daire bedelinin yüzde 80’ine kadar banka kredisi

Livin İzmir projesi 6 etapta yaklaşık 2 bin 500 daireden meydana gelecek. Projede, 31 kat olarak inşa edilen ve Körfez manzarasına hakim dikey yaşam sunan bir kule bloğu ve 3 ila 7 arasında değişen katlarda inşa edilen, ferah peyzaj manzarası bulunan yatay yaşam imkanı sunan 7 adet konut bloğu bulunuyor.

1+1 ile 5+2 arasında dairelerin dizayn edildiği Livin İzmir’de daire bedelinin yüzde 80’ine kadar banka kredisi kullanılabiliyor.

Web: http://www.livinizmir.com/