Landor Gaziemir’de fiyatlar 435 bin TL’den başlıyor! Yeni proje!

Landor Gaziemir projesi Çetmen, By Kepi ve Konfor Ortaklığı ile hayata geçiriliyor. Projede lansmana özel fiyatlar 435 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

 


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Landor Gaziemir’de 0 faiz ayrıcalığı ve kişiye özel ödeme imkanı sağlanıyor. İzmir’in Gaziemir ilçesinde yükselen proje “Var böyle bir hayat!” sloganıyla basına tanıtılıyor.

 

Landor Gaziemir projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 müstakil kat teraslı ve bahçe katı daire tipleri sunuluyor. 2019 yılının Aralık ayında teslim edilecek projede satış süreci devam ediyor.

 

Landor Gaziemir projesi Uluslararası Adnan Menderes Havalimanı’na 1.5 kilometre, İZBAN banliyo hattına 800 metre, Fuar İzmir’e 4.5 kilometre, özel eğitim alanlarına 1.3 kilometre, alışveriş merkezlerine 3.4 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Oksijen oranı yüksek temiz havası, suyun ve yeşilin içindeki atmosferiyle dikkat çeken Landor Gaziemir projesi 350 dönümlük çam ormanı yanında yer alıyor.

 

Birçok sosyal alana sahip projede çocuk yüzme havuzu, güneşlenme alanları, otopark, açık yüzme havuzu, yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları mevcut.

 

Tel: 0232 290 57 37
Web: http://landorgaziemir.com/
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com

, ,