Kuzey Yakası Ofisleri 10 blok şeklinde tasarlandı. Kuzey Yakası Ofisleri Emlak Konut kampanyalı fiyat listesi haberimizde yer alıyor.

İstanbul’un Başakşehir bölgesinde yer alan Kuzey Yakası Ofisleri’nde inşaatın yüzde 38,75’i tamamlandı. Toplamda 373 adet ofis, ticari ve otel olarak hayata geçirilen projede peşinde yüzde 30 indirim kampanyası uygulanıyor.


 

Kuzey Yakası Ofisleri Emlak Konut kampanyalı fiyat!

Kampanya kapsamında 95 daire bulunuyor. Fiyatların 521 bin TL’den başladığı projede teslimler yaklaşık 30 ay sonra yapılacak.

 

Projede 7 blok ticaret ve ofis olarak, kalan 2 blok otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisine ayrıldı.

10 bloktan meydana gelen Kuzey Yakası Ofisleri Olimpiyat Stadı’na 4 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 18 kilometre, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına yakın mesafede, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise sadece 32 kilometre yer alıyor.

 

 

 

Satış ofisi: Kayabaşı Mahallesi Evliya Çelebi Caddesi Emlak Konut Başakşehir Evleri 1. Etap 2. Kısım D Blok No:1 Dükkan No: 168 Başakşehir/İstanbul

Telefon: 0212 801 43 11

Web: http://www.emlakkonut.com.tr/tr-TR/kuzey-yakasi-ticarileri

 

Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com

, ,

Hemen Teslim 5 proje