Kırşehir TOKİ yedek sözleşme dönemi 2018!

Kırşehir TOKİ yedek sözleşme dönemi 2018 detayları haberimizde yer alıyor. 1.126 Konut Kentsel Yenileme Projesi kapsamında yedek sözleşme dönemi bugün bitiyor..

TOKİ Kırşehir Merkez Kayabaşı Mahallesi Projesi’nde yer alan 2+1 konutlar için yedek hak sahipleri, ilan edilen program doğrultusunda sözleşme işlemleri 15 Mart tarihinde başlamıştı.


Projede hak sahipleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. Kırşehir Şubesinde Konut Seçim ve Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama işlemlerini gerçekleştirecek.

1. Yedek hak sahipleri, ilan edilen programa göre kendisine bildirilen günde, fakat kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır.

2. Kendisine bildirilen günden daha sonraki günlerde sözleşme imzalama işlemleri bitmeden işlem yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır.

• Sözleşme imzalama programında belirtilen tarih mesai bitimine kadar yedek hak sahipleri sözleşme imzalama işlemlerini gerçekleştirmezler ise konut alma haklarını kaybedecek.

,

Hemen Teslim 5 proje