KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap görselleri!

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap görselleri haberimizde yer alıyor. KİPTAŞ Silivri Konutları’nın 1. etabında 1.452 adet konut, 2. etabında ise 2.040 adet konut bulunuyor.

Bugüne kadar 80 bin konut inşa eden KİPTAŞ yüzlerce aileyi ev sahibi yaptı. KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesinde 1.508 sosyal konut satışa sunuluyor.

Sadece evi olmayanlar için cazip fırsatların sunulduğu KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesinde 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor.

İstanbul Silivri’de inşa edilen KİPTAŞ Silivri Konutları’nda başvurular, bugün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın katılımıyla gerçekleşecek basın toplantısının ardından KİPTAŞ Genel Müdürlüğü’nde alınmaya başlayacak.

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesinde 2+1 dairelerin büyüklükleri 92 metrekare, 3+1 dairelerin büyüklükleri 112 metrekare olarak tasarlandı.

E-5 karayoluna 5 dakika uzaklıkta olan KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap projesinde peyzaj alanları, ticari alanlar, cami, okul, spor sahası, sağlık ocağı ve parklar mevcut.

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap görselleri!

Silivri Konutları 3. Etap iletişim
Web: http://www.kiptas.istanbul/tr