Karolina Kurkova

Geçtiğimiz ay ailesiyle Bodrum’da tatil yapan dünyaca ünlü model Karolina Kurkova’nın Türkiye’de ev aldığı ortaya çıktı. Bodrum’da sağlıklı yaşam adına dolu dolu 1 hafta geçiren Çek model, Türkiye aşkı ağır basınca bünyesinde 76 lüks villanın da olduğu Canyon Ranch Wellness Resort Kaplankaya’dan bir ev satın aldı. Victoria’s Secret meleği, yaklaşık 15 milyon liraya aldığı havuzlu lüks villada önceki gün oyuncu eşi Archie Drury ile birlikte ünlü işkadını Demet Sabancı Çetindoğan’ı ağırladı.

MİSAFİRPERVER ÇIKTI
Çetindoğan, Türk misafirperverliğini kısa sürede benimseyen çiftin evine yaptığı ziyareti instagram’da duyurdu. Kurkova ve eşinden yabancı dostlarını Türkiye’deki evlerine davet etmelerini istediğini söyleyen Sabancı, “Onlar da Türkiye’yi ve insanlarını çok sevdikleri için buradan ev aldıklarını ve her zaman dostlarını Türkiye’ye davet ettiklerini söylediler. Şu günlerde onların ülkemizi anlatmalarının değeri çok çok kıymetli” dedi…


Ülkemizi çok seven Karolina Kurkova’nıın ev sahibi olduğu Canyon Ranch Wellness Resort’te Cem-Ümit Boyner, Hüsnü-Ayşe Özyeğin, Bülent- Oya Eczacıbaşı, Ünal Aysal gibi isimlerin de villası bulunuyor.

Takvim

, ,

Hemen Teslim 5 proje