İşte Sinpaş İş Modern Ambarlı’nın detayları…

 

Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi İkitelli’de hayata geçiriliyor. Ticari gayrimenkul markası İş Modern’in ikincisini Ambarlı’da yükseliyor.

Sabah Gazetesi’nden Seda Tabak’ın haberine göre, 151 bağımsız birimden oluşan projede alan büyüklükleri 250 metrekareden başlangıç gösteriyor.

Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi 500 milyonluk yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Ortalama alanın 500 metrekare olduğu Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinde tek katta 12 bin metrekareye çıkan alan da yer alıyor.

Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinde metrekare birim fiyatları ise 4 bin 300 liradan başlıyor. TEM bağlantısına çok yakın bir konumda bulunan proje kolay ulaşım sağlıyor.

Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, “Orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşları başta olmak üzere bu yapıların nitelikli çalışma alanlarına ihtiyaçları vardı. Mahalle arasında kalmış, işlevini yitiren, güvenliği olmayan, enerji ihtiyacını verimli karşılamayan bu alanlar KOBİ’leri oldukça zorluyor. Ayrıca iş yaptıkları diğer işletmelere prestijlerini de göstermeleri için İş Modern KOBİ’ler için önemli bir proje oldu” dedi.