Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Hasanoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Ispartakule Banu Evleri 2 projesinin yüzde 70’i tamamlandı.

Ispartakule Banu Evleri 2 projesi 150 milyon TL yatırım bedeliyle inşa ediliyor. Şimdiye kadar toplam yüzde 60’ı satılan proje yatırımcısına yüksek kar vaat ediyor.


 

2018 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi öngörülen Ispartakule Banu Evleri 2 projesi hakkında konuşan Hasanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, “Bugüne kadar birçok kamu projesi ve özel projeyi hayata geçirdik. Diğer projelerimizde olduğu gibi BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projelerimiz de yine yatırımcısına yüksek kar vaat ediyor. Büyük bir kısmını tamamladığımız BANU EVLERİ Ispartakule 2 projemizi 2018 yılı içinde bitirmiş olacağız. Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz diğer projelerde olduğu gibi bu projemizde de konfor ve lüksü bir arada sunuyoruz. Ayrıca 25 Eylül’de başlattığımız yüzde 10 peşinat ödeyen herkese yüzde 5 indirimli ev sahibi olma fırsatı sunan kampanyamızı 2017 yılı sonuna kadar uzatma kararı aldık” diye konuştu.

Yatırımcısına konfor ve lüksü bir arada sunuyor

Ispartakule Banu Evleri 2 projesi tamamen aile odaklı tasarlanıyor. Küçükçekmece Gölü’ne hakim konumuyla ön plana çıkan proje yatırımcısına konfor ve lüksü bir arada sunuyor.

4 blokta 220 daire ve 17 ticari alandan meydana gelen Ispartakule Banu Evleri 2 projesinde 120 metrekarelik 2+1 daireler 485 bin TL, 159 metrekarelik 3+1 daireler 595 bin TL, 174 metrekarelik 4+1 daireler ise 655 bin TL’den satılıyor.

 

Göl manzaralı daireler

Sosyal ve yeşil alanlar ile huzurlu yaşam sunan Ispartakule Banu Evleri 2 projesinde daireler güney cephe ve göl manzarasını görebilecek.

Üçüncü Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi mega projelere yakın konumda bulunan projede 7 mağaza çevre sakinlerine keyifli alışveriş imkanı sağlıyor.

 

Ispartakule Banu Evleri 2 projesinde dairelerde klima altyapısı, pay ölçer sistemli yerden ısıtma, ankastre cihazlar, İnterkom sistem, doğalgaz alarm sistemi yer alıyor.

 

Birçok sosyal alana sahip projede fitness center, Türk hamamı ve sauna, kapalı yüzme havuzu, mescit, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, süs havuzları, basketbol ve voleybol sahaları, kamelyalar ve peyzaj alanları mevcut.

 

 

Tel: 444 93 13
Web: http://banuevleri.com.tr

, ,