İnşaatta profesyonel ve kurumsal firmalar ön planda!

????????????????????????????????????

Emiroğulları İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi ve İnşaat Mühendisi İbrahim Hakkı Demir, Emiroğulları İnşaat grubunun kuruluşu, faaliyetleri, projeleri ve hedeflerini anlattı…

Çağın gereksinimlerine göre hareket ediyoruz
1992 yılında inşaat malzemeleri satış ve pazarlama alanında faaliyete başlayan firmamız hala bu alandaki faaliyetlerine devam ediyor. Zaman içinde malzeme satış faaliyetinin yanında mermer, granit satışı ve uygulaması, ithalat ve ihracat işlerini de yapmaya başladık. Bir sonraki adım olarak da mühendislik hizmetleri, bununla birlikte alt yapı ve üst yapı işlerine girdik. Firmamız hala bu alanların tamamında faaliyet göstermeye devam ediyor. Son olarak yapı müteahhitliği alanında da firmamızın kendine has projelerini insanlarla buluşturduk. Bu alanda Bursa için bir ilk olan profesyonel satış ofisini kurup, çağrı merkezini hayata geçirerek profesyonel bir ekiple satışlara başladık. Çağın gereksinimlerini bilen ve planlayan bilgi ve tecrübe sahibi insanları ekibe katarak kadrosunu güçlendirdik.

Çalıştığımız firmaların güvenini kazandık
Kurulduğumuz günden bu güne kadar hizmet kalitemizden ödün vermeden girmiş olduğu tüm faaliyet alanlarında aynı hassasiyeti göstererek, müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyoruz. Yetişmiş teknik kadromuzla tüm çözüm olanaklarını müşterilerimize sunmaya özen gösteriyoruz. Kuruluşta amaçladığımız çizgiden sapmayarak hem kendi alanında, hem de faaliyet alanlarında hizmet veren firmaların güvenini kazandık ve bu kazanımlardan aldığımız güçle aynı hedef ve amaçla yolumuza devam ediyoruz.

Müşterilerimiz bizim paydaşımızdır
Firmamızın müşterilerine sunduğu en büyük kolaylık onları paydaşı olarak görmesidir. Müşterilerimiz bizimle tanıştıkları andan itibaren müşterimiz olmaktan paydaşımız olmaya geçiyor. Dolayısıyla şirketimizin bütün imkanlarından paydaşlığı nispetinde faydalanmış oluyor.

Yeni projelere başlamak üzereyiz
Mudanya’da başlamak üzere olduğumuz yeni projelerimiz var. Mavi-Yeşil, Manzara 1 ve Manzara 2. Bunun dışında çok kısa süre içerisinde hem Mudanya, hem de Bursa’da başka yeni projelere başlayacağız.
Yap-sat işine daha ağırlık vererek büyüme yönünde adımlar atacağız. Diğer yandan kurumsallaşma adına çalışmalarımız da devam edecek.

Sektörde depremden sonra büyük değişim yaşandı
İnşaat sektörünün 1999 depremi ve 2007 deprem yönetmeliği öncesi ve sonrası arasında çok büyük farklılıklar var. Ayrıca 2010 yılından sonra yönetim anlayışı, pazarlama ve üretim konusunda da büyük değişiklikler yaşandı. Artık daha profesyonel ve kurumsal firmalar ön planda.

Sektörde kalifiye eleman sıkıntısı var
En büyük sıkıntımız, kalifiye eleman bulamamak. Bunun nedeni de yasal işlemlerin çok uzun sürmesi ve rekabet koşullarının belli kurallara bağlanamamış olması.
Posta Bursa

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*