İnşaat Teknolojileri ve Mühendislik Zirvesi 29 Mart’ta yapılacak!

Clarion Hotel Golden Horn İstanbul’da 29 Mart 2018 Perşembe günü İnşaat Teknolojileri ve Mühendislik Zirvesi düzenleniyor.

İnşaat Teknolojileri ve Mühendislik Zirvesi, İstanbul Aydın Üniversitesi, Mühendisler Vakfı, Vatan Eğitim ve Teknoloji Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilecek.


İnşaat Teknolojileri ve Mühendislik Zirvesi’nde Türk mühendisliğinin dünyada hak ettiği yeri almasını hedefleyen, küresel rekabet gücüne ulaşıp fark yaratmak isteyen kurum ve kuruluşlar, akademisyenler, STK’lar ve özel sektörden duayenler buluşacak. Zirvede inşaat teknolojileri ile ilgili en çağdaş bilgiler, futuristik teknolojiler, inovatif çalışmalar, teori ve uygulama alanındaki son yenilikler üzerinde durulacak.

Bu yıl ilki düzenlenecek zirvenin açılış konuşmalarını İstanbul Aydın Üniversitesi adına Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Mühendisler Vakfı adına Yönetim Kurulu Başkanı Yüksek Mühendis Yusuf Erkoç, Vatan Eğitim ve Teknoloji Vakfı adına Dr. Erdoğan Bayraktar yapacak. İnşaat Teknolojileri ve Mühendislik Zirvesi’nde mühendislik alanındaki son teknolojiler doğrultusunda üniversite ile özel sektör işbirliğinin arttırılmasına yönelik çözüm önerileri sunulacak.

,

Hemen Teslim 5 proje