Hedefimiz nitelikli ve prestijli konutlar üretmek!

süleyman-çetinsaya

Artaş Grubu, inşaat ve turizm sektörlerinde önemli projelere imza atıyor. İnşaat sektörünün dinamiklerini yakından takip eden Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, iş alanındaki hedeflerini nitelikli ve prestijli konutlar üretmek olarak tanımlıyor. İş dünyasında doğru proje, doğru imalat ve çevreye duyarlı düzgün şehirleşme tutumuyla çalıştıklarını belirten Süleyman Çetinsaya, hedeflerinin sosyal ve kültürel değerleri taşıyan, çevreyi koruyan, güvenli ve saygın projeleri hayata geçirmek olduğunu anlatıyor.

Projeleri hakkında bilgi veren Süleyman Çetinsaya, şunları kaydediyor.

“Eclipse Maslak Business”

Artaş İnşaat tarafından Maslak’ta inşaat edilen Eclipse Maslak Business, Maslak’ın karmaşasına, yoğunluğuna ve otopark problemlerine çözüm sunmaktadır. Ofis ve dükkanların hemen teslim edilmekte olduğu projede, iş yerleri yatay bir düzenlemeyle estetik olarak tasarlanmıştır. Finans dünyasının ve iş dünyasının önemli kuruluşlarının yer aldığı bu proje de, zirvede olmayı isteyenler yer almaktadır. Maslak’ın en prestijli projesi olan Eclipse Maslak Business, aynı zamanda estetik mimarisi ile dikkat çekmektedir.
Konutlar, 30 katlı ve 2 kule konumunda olup, geniş kullanım alanlarıyla donatılmıştır. 600 araçlık otoparkı mevcuttur. Eclipse Maslak Business’te, satışlar ve kiralama işlemleri devam etmektedir ve tapuları hemen verilmektedir.

“Avrupa’nın kuleleri Ataköy’de yükseliyor”

İstanbul’un en önemli yerlerinden olan Ataköy’de, Artaş İnşaat tarafından yapılan Avrupa Residence & Office Ataköy projesi yer almaktadır. Konut almak isteyenlerin yoğun ilgisini çeken proje, 3 ay gibi kısa bir zamanda sahiplerini bulmaktadır. Son derece konforlu ofisleriyle de, iş dünyasının tercih ettiği bir yer olmaktadır. Bu projede, 12 aydan 120 aya kadar cazip ödeme planları sunulmaktadır. 52 metrekareden 1059 metrekareye kadar, farklı büyüklükte olan ofisler, gelecek için güzel bir yatırımdır. Konforlu yaşam için planlanan 165 residence daire, 52 ofis ve 15 dükkanın yer aldığı projede; fiyat avantajlarıyla satışlar yapılmaktadır.
Avrupa Residence & Office Ataköy, 350 milyon TL’lik yatırım ve 60 bin metrekarelik inşaatı alanıyla, bölgenin en büyük inşaatlarındandır.

“Avrupa Konutları Kale Topkapı”

Avrupa Konutları Kale, Topkapı E-5 karayolu üzerinde, 37 bin metrekare arsa üzerine, her biri 10 katlı 9 blok, 599 daire ve ofis – mağazalarıyla, şehrin merkezine kurulmaktadır. Dairelerin yaklaşık %77’si sahiplerini bulmuştur.
Projede 1+1 dairelerin satışları tamamlanmış olup; 2+1’den 4+1’e kadar değişen seçenekler yer almaktadır. Lüks detaylar ile donatılan konforlu daireler, 102 ve 210 metrekare arasında değişmektedir.
Topkapı’nm en güzel yerinde bulunan proje, 650 milyon TL bir yatırımla hayata geçmektedir. Deniz manzarasına hakim bir yerde olan Avrupa Konutları Kale Topkapı, metrobüs ve tramvay duraklarına yürüme mesafesindedir.
2016 Temmuz ayında teslim edilecek proje, az katlı olup peyzaj alanlarıyla dikkat çekmektedir.

“İstanbul ve Kayseri’de, kaliteli ve şık konaklama Artaş Hoteller Grubu’nda”

Artaş Hoteller Grubu bünyesinde, İstanbul’un tarihi yarımada bölgesinde bulunan BW PLUS The President Hotel ve BW Citadel Hotel ile Kayseri’de bulunan Radisson Blu Hotel Kayseri yer almaktadır.
İstanbul’un tam ortasında, Beyazıt’ta bulunan BW PLUS The President Hotel, 201 odası, 408 yatağı, 4 toplantı, iki balo salonu ve restoranları ile, modern tasarım ve konforu birleştirerek, yerli ve yabancı misafirlerini 26 yıldır Tarihi Yarımada’da ağırlamaya devam etmektedir. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından çevreye duyarlılık belgesi olarak verilen ‘Yeşil Yıldız’ belgesi alan BW PLUS The President Hotel, aynı zamanda İstanbul’un ilk, Türkiye’nin ikinci ‘Yeşil Yıldız’mı alan oteli olmuştur. Otel, haftanın yorgunluğu atarak iş stresinden uzak olarak, huzurlu bir tatil geçirilmesi için misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. Terasında bulunan Teras Restaurant’ta, deniz manzarası eşliğinde, deniz ürünleri -balık- et gibi zengin bir menü ve müzik hizmeti verilmektedir.
İstanbul Ahırkapı’da, bir tarafta Marmara Denizi’ni, diğer tarafta Ayasofya ve Sultanahmet Camisi’ni görebileceğiniz BW Citadel Hotel’in odaları Marmara Denizi manzaralıdır. Denize nazır Sur Restaurant ve Şömine Restaurant’mda, Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetleri sunulmaktadır. Otelin, 32 odası, 64 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Havaalanına yakınlığı, sosyal mekanlara yürüme mesafesindeki konumu, tarihi yapılarıyla şıklığı ve hizmetiyle, yoğun talep almaya devam etmektedir. Bölgenin yoğun etkinlik yapılan otellerinden birisidir ve yabancıların evlenmek için tercih ettiği oteller arasında yer almaktadır.

“Radisson Blu Hotel Kayseri ‘Kayak Paketi’ hazırladı”

Dünyadaki kayak severlerin yeni rotası, ‘Kayseri Erciyes Kış ve Turizm Merkezi’ olmaktadır. Kayseri’nin gözde tesisi Radisson Blu Hotel Kayseri, yerli ve yabancı kayak severleri ağırlamaya başladı.

Kayak ve snowboard tutkunları için 2016 yılı Kayak Paketini açıklayan Radisson Blu Hotel Kayseri, kayak sporunu herkesin yapabilmesi için çok özel bir fiyat hazırladı. Radisson Blu Hotel Kayseri 2016 yılı Kayak Paketi, çift kişilik odada kişi başı 170 TL olarak açıklandı. Bu fiyata, 1 gece konaklama, açık büfe kahvaltı, Erciyes Dağı’na transfer ve sınırsız ski pass dahildir.

Kayseri’yi, dünyaya tanıtmaya devam ediyor

2014 yılının son çeyreğinde açılan otel, Kayseri turizmine büyük bir değer ve ivme kazandırmaktadır. Otelin, şehrin ortasında tüm şehri kucaklayan konumu, panoramik şehir manzarası ve Erciyes’in ihtişamlı manzarası dikkat çekmektedir. 20 kattan oluşan otelde, rahatınız için tasarlanmış 243 oda ve 1 king süite bulunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında katıldıkları toplantılarda, Kayseri’yi her fırsatta dünyaya tanıtmaya devam edeceklerini kaydeden Radisson Blu Hotel Kayseri Genel Müdürü Fercan Başkan, “Kayseri, kültür ve tarih turizmi, kış turizmi, gastronomisi ve ticaret hayatındaki hareketliliği ile; hem ülkemizin hem bulunduğumuz coğrafyanın parlayan yıldızı olmayı sürdürmektedir. Dünyanın dört bir yanında katıldığımız fuarlar ve toplantılarda, Kayseri’yi dünyaya tanıtmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Kayseri Anadolu Haber