Hedefimiz evi olmayanı ev sahibi yapmak!

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2013-09-01 16:18:09Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com›ƒ@Gñ3{8ýK

TOKİ, Karabük’te emekliler için yapılacak konutlara ilişkin bilgilendirme toplantısı düzenledi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, hedeflerinin ev sahibi olmayan her Karabüklü emekliyi ev sahibi yapmak olduğunu aktardı.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Karabük’te emekliler için yapılacak konutlara ilişkin bilgilendirme toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, yapılan bu projenin cumhuriyete sahip çıkmak olduğunu, halka yapılan her hizmetin aynı zamanda cumhuriyete de sahip çıkmak anlamına geldiğini söyledi Hedeflerinin ev sahibi olmayan her Karabüklü emekliyi ev sahibi yapmak olduğunu aktaran Şahin, “Arsa temini konusunda valilik, defterdarlık ve Safranbolu Belediye Başkam destek oluyor. İnanıyorum ki Karabük Belediye Başkam Rafet Vergili’de bu projeye destek verecektir. Nihayet emekliler hemşehrimiz. İnanıyorum ki, seçimlerden sonra çünkü seçimlerde tansiyon yükselebiliyor. Seçimlerden sonra da Rafet Beyle iş birliği olacaktır. Karabük bizimdir, hepimizindir. Emekliler başımızın tacıdır” dedi.

TOKİ Başkanı Ergün Turan ise, emeklilere yönelik konut üretme projesinin yeni değil Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun talimatlanyla 1.5 yıldır devam ettiğini ve ülkenin birçok bölgesinde bu konutlardan yaptıklarını, dar gelirli kapsamında düşük taksitlerle uzun vadeli teslim ettiklerini aktardı.
Hedeflerinin ev sahibi olmayan her Karabüklü emekliyi ev sahibi yapmak olduğunu aktaran Şahin, “Karabük bizimdir, hepimizindir. Emekliler başımızın tacıdır” dedi.

Türkiye Gazetesi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*