Greenist’te metrekare birim fiyatları 5 bin 500 TL’ye!

Greenist projesinde yüzde 12 indirim imkanı sağlanıyor. Metrekare birim fiyatlarının 5 bin 500 TL’den başladığı projede fırsatlar için son gün 31 Temmuz olarak belirtiliyor.

İstanbul’un hızla gelişen ve her geçen gün daha da değerlenen Basın Ekspres-Güneşli bölgesinde yer alan Greenist, Temmuz sonuna kadar satış ofisine gelen müşterilerine yüzde 12 indirim fırsatı sunuyor.

Şehirden izole edilmiş yaşam alanında huzura davet eden Greenist, 2800 metrekarelik sosyal alanda, ailenin tüm fertlerini zengin aktivite seçenekleri ile buluşturuyor. Açık ve kapalı havuzları, fitness salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odalarının yanı sıra çocukların özgürce eğlenebileceği oyun parkları, hobi odaları, özel çocuk kulübü, çok amaçlı spor sahası, bisiklet parkuru, okul servisi bekleme alanı ve Greenist’in 7/24 güvenlik ayrıcalığı ile hayat çok daha keyifli bir hale geliyor.

Yüzde 12 indirim fırsatında son gün 31 Temmuz
14 bin metrekare peyzaj alanı ve etrafını çevreleyen 80.000 metrekarelik Bahçelievler Semt Korusu ile bölgenin en yeşil projesi olan Greenist’te daireler 77 metrekareden başlayıp 350 metrekareye kadar ulaşıyor. 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1 ve 5,5+1 geniş dubleks evlerin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e, teras veya kat bahçeli daire seçenekleri bulunuyor. Bölgenin en geniş dairelerinin yer aldığı projede, yüzde 12 indirim kampanyasıyla dairelerin metrekare fiyatları 5.030 TL’den başlıyor. Temmuz ayı sonuna kadar devam edecek olan kampanya, Greenist evlerinin konforunu ve tüm ayrıcalıklarını kolaylıkla erişilebilir kılıyor.

 

www.greenist.com.tr