Greenist’te Kurban Bayramı’na özel yüzde 12 indirim fırsatı!

Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


 

Doğayla iç içe ve aynı zamanda şehrin merkezinde bir yaşamın kapılarını aralayan Greenist evleri, bayrama kendi evinizde girmeniz için yeni bir fırsat sunuyor. Şehirden uzaklaşmadan İstanbul’u ve 4 mevsimin en canlı renklerine uyanma keyfini bir arada sunan Greenist, Kurban Bayramı’na özel yüzde 12 indirim fırsatıyla yeni sahiplerini bekliyor. Üstelik Greenist satış ofisi, 31 Ağustos Perşembe ve 4 Eylül Pazartesi günleri de ev sahibi olmak isteyenleri ağırlayacak.


Şehirden izole edilmiş yaşam alanı ve tertemiz havasıyla bol oksijen ve huzura davet eden Greenist, 2800 metrekarelik sosyal alanda, ailenin tüm fertlerini her mevsim zengin aktivite seçenekleri ile buluşturuyor. 14 bin metrekare peyzaj alanı ve etrafını çevreleyen 80.000 metrekarelik Bahçelievler Semt Korusu ile bölgenin en yeşil projesi olan Greenist, ev sahibi olmak isteyenlere tatil köyü tadında bir yaşam vadediyor. Açık ve kapalı havuz, fitness salonu, pilates ve yoga odaları, sauna, buhar ve masaj odalarının yanı sıra çocukların özgürce eğlenebileceği oyun parkları, hobi odaları, özel çocuk kulübü, çok amaçlı spor sahası, bisiklet parkuru, okul servisi bekleme alanı ve Greenist’in 7/24 güvenlik ayrıcalığı ile hayat çok daha keyifli bir hale geliyor.

Greenist, sonbaharı yüzde 12 indirim fırsatıyla karşılıyor

14 bin metrekare peyzaj alanı ve etrafını çevreleyen 80.000 metrekarelik Bahçelievler Semt Korusu ile bölgenin en yeşil projesi olan Greenist’te daireler 77 metrekareden başlayıp 350 metrekareye kadar ulaşıyor. 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1 ve 5,5+1 geniş dubleks evlerin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e, teras veya kat bahçeli daire seçenekleri bulunuyor. Bölgenin en geniş dairelerinin yer aldığı projede, Kurban Bayramı’na özel gerçekleştirilen yüzde 12 indirim kampanyasıyla dairelerin metrekare fiyatları 5.030 TL’den başlıyor. Bayram tatilinin sonuna kadar devam edecek olan kampanya, Greenist evlerinin konfor ve ayrıcalığını kolaylıkla erişilebilir kılıyor.

 

www.greenist.com.tr

,