Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Göztepe Altower “Otel konforlu akıllı teknolojik yaşam” konseptiyle hayata geçiriliyor. İstanbul Göztepe’de inşa edilen projede 1+1’den 3+1’e kadar daire tipleri sunuluyor.

Lansman öncesi satışların başladığı Altower projesi Altınbaş Yapı tarafından yükseliyor. Toplamda 330 daireden meydana gelen projede ön talepler toplanıyor.


Altower projesinin yapımı 2017 yılının ilk çeyreğinde başladı. Tamamı modüler 1+1 daireler olarak tasarlanan projede isteğe göre büyük 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere de dönüştürülebiliyor.

2019 yılının Eylül ayında teslim edilecek Göztepe Altower projesi Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler köprüsüne 15 dakika, Yenisahra metrosuna 1 dakika uzaklıkta yükseliyor.

Göztepe Altower projesinde housekeeping, vale, dry cleaner, concierge gibi hizmetlerin dışında tek tık ile sosyal donatı alanları kontrolünde bulunan araba yıkama, özel spor hocası, sinema salonu rezervasyonuna ek olarak televizyon, yemek siparişi verme, ışık, kapı, cam ve klima kontrolü gibi olanaklar mevcut.

 

 

SATIŞ OFİSİ
Sahrayıcedit Mahallesi Mümin Deresi Sokak No:2 Kadıköy / İstanbul

 

Tel: 0(216) 411 9292
Web: http://altower.com.tr/
Ezgi Delibeyoğlu/Emlaktagundem.com

, ,