Galatasaray Riva projesinin bu yılın Temmuz ya da Ağustos ayında satışa çıkması planlanıyor. Riva projesinde metrekare fiyatının 7 bin liradan başlayacak…

Hürriyet Gazetesi’nden Gülistan Alagöz’ün haberine göre; Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) Galatasaray Spor Kulübü’nün İstanbul Riva’daki arsasında toplam 869 bin 522 metrekare bir proje yapacak.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Riva projesinin Eko-Köy projesi olması için de çalışma yapan Emlak Konut’un bu yılın Temmuz ya da Ağustos ayında satışa çıkması planlanan projede 206 bin 497 metrekarelik özel orman alanı bulunuyor.

Emlak Konut ile Galatasaray arasında imzalanan protokole göre, ihalede ortaya çıkacak arsa bedelinin yüzde 80’i Galatasaray’ın, yüzde 20’si de Emlak Konut GYO’nun olacak. İhaleyi kazanan Yılmaz İnşaat 3 milyar 808 milyon TL’lik projeden şirket payı için Emlak Konut’a 952 milyon TL taahhüt etmişti. Bu durumda gelirin yüzde 8’’ine denk gelen 761.6 milyon TL kulübün olacak. İhalede yeni tabloya göre de Emlak Konut payı 190 milyon 400 bin TL olacak.

,

Hemen Teslim 5 proje