Evimiz Kocaeli’de yeni bahar kampanyası!

evimiz kocaeli

Pekdemir İnşaat, 70’inci yıl gurur projesi Evimiz Kocaeli’de kalan daireler için son kez çok özel ödeme fırsatlarının olduğu bir bahar kampanyası başlattı. Tüketiciye büyük avantaj sağlayan ‘7 Yıl Sıfır Faiz’ sloganıyla başlatılan kampanyada ödemeler 7 yılda sıfır faizle yapılıyor. Konuta bugün ödediğiniz fiyat ile 7 yılın sonunda ödediğiniz fiyat aynı olacak. Evimiz Kocaeli’deki yaşamın bir parçası olmak isteyenler, kalan son dairelerden birine bu fırsat ile sahip olabilir.

84 AYDA SIFIR FAİZ
Bu yıl 72’nci yaşını kutlayan, Türkiye’nin en köklü, Kocaeli’nin en saygın inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat’ın geliştirdiği Evimiz Kocaeli sitesinde yaşam başladı. Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesinde daire satışlarının çok büyük kısmı tamamlandı, son daireler için başlatılan bahar kampanyası kapsamında, Evimiz Kocaeli’de ev sahibi olmak isteyenlere büyük avantaj sağlayan bu ödeme modeli ile 84 ayda sıfır faiz ödeniyor.

EVİNİZE HEMEN TAŞINABİLECEKSİNİZ
‘Son’ sloganlı kampanyada, ev sahibi olmak isteyenler, seçtikleri ödeme modeline göre 7 yıl boyunca hiç faiz ödemeyecekler, üstelik yeni evlerine hemen taşınabilecekler. Evimiz Kocaeli’nin kısıtlı bir süre için sunduğu ve ev sahibi olmak isteyenlere büyük bir kolaylık sağlayan bu fırsat sayesinde evinize hemen taşınıp, kredilerinizi sıfır faizle ödemeye başlayacaksınız. Yüzde 50 peşinat ödemesi yapanlar için 60 ay sıfır faiz, yüzde 60 peşinat vermek isteyenler için de 84 ay yani 7 yıl sıfır faiz fırsatı sunuluyor.

“ÇOK ÖZEL ÖDEME MODELLERİ”
936 konutluk bu görkemli sitede ev sahibi olarak Evimiz Kocaeli’nin sunduğu mutlu, konforlu ve güvenli yaşamın bir parçası olunacak. Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesini tam zamanında ve tüm sosyal donatılarıyla birlikte eksiksiz tamamlayarak şehrimize armağan etmenin gururunu yaşıyoruz. Satışlarımızın tamamına yakın bir bölümünü de tamamladık, kalan son daireler için son kez çok özel ödeme modelleri olan bir kampanya başlattık” şeklinde konuştu.

“BU KAMPANYA SON ŞANS”
Evimiz Kocaeli’de ev sahibi olmak isteyenler için bu kampanyanın son şans olduğunu ifade eden Pekdemir, ödeme planının detayları hakkında bilgi vererek, “Ev bedelinin yüzde altmışını peşinat olarak verdiğinizde kalan kısmı için 84 ay yani 7 yıl sıfır faiz fırsatından yararlanabiliyorsunuz. 60 ve 84 ay sıfır faizli kredi modeli yatırımcılar için de müthiş bir fırsat. Daha az peşinatı olanlar için de yüzde 50 peşinat verdikleri takdirde 60 ay sıfır faiz fırsatı da sunuyoruz. Bu çok avantajlı modellerin yanında, farklı peşinat oranları için farklı sıfır faizli modeller de bulunuyor. Bilgi sahibi olmak isteyen herkesi satış ofisimize davet ediyoruz” dedi.

ESTETİK MİMARİ DİKKAT ÇEKİYOR
Pekdemir’in 72 yıllık bir tarihe uzanan kalite ve güveniyle geliştirilen Evimiz Kocaeli’de 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip, altı farklı tipte daire bulunuyor. Şehir merkezine sadece yedi dakikalık mesafede, şehre çok yakın ama kentin gürültü ve karmaşasından uzak bir lokasyonda, Kocaeli’nin yükselen yıldızı Başiskele’de hayata geçen projenin yüzde 75’i yeşil alana ayrılmış durumda. 122 bin 500 metrekarelik alan üzerinde, tamamı dört katlı bloklardan oluşan proje, estetik mimarisiyle de dikkat çekiyor.

Kocaeli Gazetesi