Diğer Sonuçlar
 • Zigana Tüneli ihalesi tamamlandı!

  Gümüşhane-Trabzon karayolunda yapılacak olan yeni Zigana Tüneli, 2019'da tamamlanacak.12 Ekim 2014 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından müjdesi verilen Zigana Tüneli için daha önce iptal edilen ihale gerçekleştirildi.

 • Zigana Tüneli 2019'da tamamlanacak!

  Doğu Karadeniz'i Kafkaslar'a bağlayacak olan Zigana Dağı'nda yapılan dev Zigana Tüneli için ihale tamamlanırken, Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, projenin 2019'da biteceğini açıkladı.

 • Zigana Tüneli'nde ihale tamamlandı mı?

  Bitirildiğinde Türkiye'nin en uzun ikinci tüneli olacak olan Yeni Zigana Tüneli'nin giriş ve çıkışındaki kavşak ve viyadüklere ek olarak, iki adet tahliye dönüşü ve kaçış tünelide planda mevcut.

 • Zigana Tüneli başladı, gözler demiryolunda...

  Doğu Karadeniz ve Kafkasları Ortadoğu'ya ve İran'a bağlayan, Trabzon-Gümüşhane Karayolu üzerindeki Zigana Tüneli'nin yapımına başlandı. 3 yılda bitirilmesi planlanan proje, 500 milyon liraya mal olacak

 • Zigana Tüneli, 500 milyon liraya mal olacak!

  Doğu Karadeniz’i Doğu Anadolu’ya bağlayan tarihi İpek Yolu üzerindeki yeni Zigana Tüneli’nin yapımına eylülde başlanacak. 500 milyon liraya mal olması öngörülen proje, 3 yılda tamamlanacak.

 • Zigana Tüneli Mart sonu başlıyor!

  Zigana Tüneli ihalesiyle ilgili gelişmeleri yerel bir gazeteye açıkyalan Cengiz İnşaat CEO'su yüksek mühendis Kemal Ünlüer tünelin Mart ayı sonuna doğru başlayacağını belirttiği öğrenildi.

 • Zigana Tüneli'nin yapımına başlanıldı!

  AK Parti'nin dev projelerinden biri olan ve bazı kesimler tarafından 'hayal' olarak görünen yeni Zigana Tüneli'nin yapımına başlanıldı. Böylece ülkemizdeki bir hayal proje daha gerçek oluyor.

 • Yeni Zigana Tüneli projesi 2020'de tamamlanacak!

  Maçka Kaymakamı Deniz Pişkin, Yeni Zigana Tüneli proje çalışmalarını inceledi Cengiz İnşaat Maçka Şantiyesini ziyaret eden Pişkin'e, şantiye şefi ve aynı zamanda Proje Müdürü Tarık Eyüboğlu ile şantiye şefi Yavuz Akpınar tarafından brifing verildi.

 • Yeni Zigana Tüneli'nde son durum ne?

  Tarihi İpek Yolu güzergâhında Doğu Karadeniz ve Kafkasları, Ortadoğu ve İran’a bağlayan Trabzon- Gümüşhane karayolu üzerinde bulunan Yeni Zigana Tüneli’nin Trabzon ayağında da çalışmalara başlandı.

 • Zigana Tüneli'nin temeli çok yakında atılacak!

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Zigana Tüneli ile birlikte Trabzon’u, Gümüşhane’yi İç Anadolu’ya bağlamış olacağız. Proje başladı inşallah yakında Sayın Başbakan'ımızla temelini de atacağız." dedi.