Diğer Sonuçlar
 • Güney Seyhan kentsel dönüşüm projesi başlıyor!

  Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni ile Divan Otel'de buluştu. Başkan Zeydan Karalar, "Seyhan'ın Kurtuluşu" dediği Güney Seyhan kentsel dönüşüm projesi için kolları sıvadı.

 • Seyhan'daki Vehbi Necip Savaşan'ın konağı restore edilecek!

  Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Milli Mücadele yıllarında aktif şekilde görev üstlenen Vehbi Necip Savaşan’a ait tarihi konağı restore edilmek üzere ailesinden bir protokolle teslim aldı.

 • Seyhan'da tarihi konağa restorasyon!

  Belediye Başkanı CHP'li Zeydan Karalar, konağı restore edilmek üzere ailesinden teslim aldı. Tarihi Tepebağ Mahallesi'ndeki konağın restorasyonu için Savaşan ailesini temsilen Aydın Murat Savaşan'la protokol imzalandı.

 • Zeydan Karalar: Seyhan'daki dönüşüm için onay bekliyoruz!

  Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar: "Aylardır hatta yıllardır onaylanmayan, Seyhan'ı dönüştürecek, değiştirecek çok çok önemli projelerimiz var. Bunlar gibi bir sürü projemiz var tabi, bakanlıkta da onay bekliyoruz." dedi.

 • Zeydan Karalar: Seyhan'ın yüzde 70'i yenilenmeli!

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı ile Ankara’da görüşen Başkan Zeydan Karalar, Seyhan’ın yüzde 70’inin yenilenmesi gerektiği ve bu nedenle Bakan Sarı’nın Adana için bir şans olduğunu söyledi.

 • Seyhan Kent Meydanı için tasarım yarışması yapılacak!

  Cumartesi Konferansları kapsamında ÇÜ Ramazanoğlu Kültür Merkezi’ne konuk olan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, kent merkezine yapılacak yeni kent meydanının tasarımı için ciddi tutarlarda para ödüllü yarışma başlatacaklarını açıkladı.

 • Seyhan'ın kent sorunları Büyükşehir ile çözülecek!

  Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın sürekli halkla iç içe olması, makam odasında oturmaktan daha çok Seyhan'ın ara sokaklarında dolaşması, vatandaşlarla kurduğu sıcak ve doğrudan temas onu tam anlamıyla bir 'Çözüm Adamı' haline getirdi.

 • Adana Seyhan dönüşümle baştan aşağı değişecek!

  Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar: "Adana'nın ve doğal olarak Seyhan'ın en temel problemlerinin başında çarpık ve düzensiz yapılaşma geliyor. 8 ayrı mahallede kentsel dönüşüm projelerimizin hazırlıkları teknik düzeyde devam ediyor" dedi.

 • Seyhan vizyon projelerle cazibe merkezi olacak!

  CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut ve yönetim kurulu üyeleri, Zeydan Karalar'a iade-i ziyarette bulundu. Vizyon projelerle halkın karşısına çıkmaya hazırlandıklarının altını çizen Zeydan Karalar; Seyhan'ın cazibe merkezi olacağını kaydetti.

 • Seyhan Pınar Mahallesi’ne kapalı semt pazarı yapıldı!

  Pınar Mahallesi’nde Seyhan Belediyesi tarafından yaptırılan kapalı semt pazarı düzenlenen törenle açıldı. Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Semt pazarını 5 ay gibi kısa sürede yaptıklarını belirtti.