Diğer Sonuçlar
 • Yunusemre Belediye Meclisi'nde imar planları kabul edildi!

  Yunusemre Belediyesi 2016 yılı Ocak ayı Meclis toplantısı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasını Mehmet Çerçi yaptı.

 • Manisa Yunusemre'deki dönüşümde bin 22 bina yıkılacak!

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yüzde 99'unun riskli bina olduğu tespit ettiği Manisa'daki dört mahallede, dönüşüm çalışmaları için Yunusemre Belediyesi'ne yetki verildi.

 • Manisa Yunusemre'de Horozköy Camii'nin minaresi yıkıldı!

  Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların talebi üzerine, imar planına göre yolda kalan ve yolun daralmasına neden olan Atatürk Mahallesindeki Horozköy Camii minaresinin yıkımını gerçekleştirdi.

 • Yunusemre Muradiye Aile Yaşam Merkezi ve Sosyal Tesisleri açıldı!

  Yunusemre Belediyesi Muradiye Aile Yaşam Merkezi ve Sosyal Tesisleri, görkemli bir tören ile hizmete açıldı. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği açılışta Ses Sanatçısı Orhan Çakmak seslendirdiği şarkılar ile büyük beğeni topladı.

 • Manisa Muradiye Aile Yaşam Merkezi ve Sosyal Tesisleri hizmete açıldı!

  Manisa Yunusemre Belediyesi Muradiye Aile Yaşam Merkezi ve Sosyal Tesisleri, görkemli bir tören ile hizmete açıldı. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği açılışta Ses Sanatçısı Orhan Çakmak seslendirdiği şarkılar ile büyük beğeni topladı.

 • Manisa Muradiye'de yollar yenileniyor!

  Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Muradiye Mahallesi’nin yollarını düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Kaldırım ve kilit parke taşı düzenlemeleri yapılırken diğer taraftan asfalt yama çalışması gerçekleştiriliyor.

 • Manisa Yunusemre'de taş parke döşeme işlemleri sürüyor!

  Manisa’nın en büyük ilçesi olan Yunusemre’de, Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen, taş parke döşeme işlemleri kış aylarında da sürüyor.

 • Manisa Horozköy gar binası hayat bulacak!

  Manisa’nın Yunusemre ilçesindeki atıl durumda bulunan tarihi Horozköy Gar Binası Yunusemre Belediyesi tarafından yeniden canlandırılacak. Binada kadınlara yönelik kurs ve aktiviteler yapılacak.

 • Manisa Yunusemre'de kentsel dönüşüm ofisleri kurulacak!

  Manisa’nın Yunusemre ilçesinde kentsel dönüşüm çalışmalarına hız veren Yunusemre Belediyesi, 4 mahallede kentsel dönüşüm ofisi kuracak. Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Can Mercül, “Amacımız kimseyi mağdur etmemek.” dedi.

 • TOKİ Manisa Yunuskent projesinde inşaat başlıyor!

  Manisalıların sabırsızlıkla beklediği, Yunusemre Belediyesi'nin TOKİ’ye yaptırdığı ‘Yunuskent Projesi’, kentte konut sorununu ortadan kaldıracak.İlk etapta planlanan bin 101 konutun inşaatında resmi temel atma töreni ve kura çekimi için geri sayım başladı