Diğer Sonuçlar
 • Bursa Yıldırım'da 1 yılda 160 bin 240 ton asfalt döküldü!

  Yıldırım Belediyesi, ilçedeki artan nüfusla birlikte ulaşımın daha sağlıklı yapılabilmesi için 2015 yılını yoğun asfaltlama çalışmaları ile geçirdi.

 • Manisa'ya inşaat atıkları için geri dönüşüm tesisi kurulacak!

  Manisa Büyükşehir inşaat atıkları için geri dönüşüm tesisi kuracak. Manisa Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Ertuğrul Yıldırım, 2016 yılı içerisinde bu tesisi hayata geçirmeyi planladıklarını ifade etti.

 • Bursa Helvalıpınar Cami etrafındaki binalar yıkılacak!

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’yı daha yaşanabilir ve sağlıklı hale getirmek amacıyla sürdürülen çalışmalar kapsamında Yıldırım İlçesi’ndeki Helvalıpınar Camii çevresinin düzenleneceğini söyledi.

 • Bursa Yıldırım Duaçınarı Mahallesi’nde kentsel dönüşüm başladı!

  Yıldırım Belediyesi’nin öncülüğünde Duaçınarı Mahallesi’nde 4 bin metrekare alan üzerinde planlanan kentsel dönüşüm projesi çerçevesinde 14 bina törenle yıkıldı.

 • Yıldırım Duaçınarı'nda kentsel dönüşüm yıkımları başladı!

  Yıldırım Belediyesi, ilçenin yarınlarını şekillendirecek kentsel dönüşüm kapsamında vizyon projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Duaçınarı Mahallesi'nde 84 konut ile 12 işyeri bulunacak kentsel dönüşüm projesi kapsamında yıkım işlemlerine başlandı.

 • Yıldırım Otosansit'teki dönüşüm rafa kaldırıldı!

  Modern yapılaşması ile Türkiye'ye örnek olacak Yıldırım'ı inşa etmek için düğmeye basan Yıldırım Belediyesi, Otosansit Kentsel Tasarım Projesi'ni yer sahiplerinin rızası olmadığı için rafa kaldırdı.

 • Bursa Yıldırım'da 21 metruk bina yıkıldı!

  İlçenin üçte ikisini kapsayan Kentsel Dönüşüm projesini hayata geçiren Yıldırım Belediyesi, kaçak yapılaşmaya karşı mücadele ederken kullanılmaz haldeki terk edilmiş yapıları da gerekli önlemlerin alınmasının ardından yıkmaya devam ediyor

 • Karabali Camii restore ediliyor!

  Karamürsel Belediyesi Karabali Camii ve külliyesi içerisinde bulunan tarihi hamamı restore etmek için kolları sıvadı. Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım projenin tamamlanmasıyla birlikte tarihi hamamın müze yapılarak halka açılacağını söyledi.

 • Bursa Yıldırım'ın 3'te 1'i yeniden planlanacak!

  Bursa Yıldırım Belediyesi, 700 bin kişilik nüfuslu ilçede Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden birini hayata geçiriyor. Belediye, ilçenin 3'te birini yeniden planlayarak dönüşüm sağlamayı hedefliyor.

 • Bursa Yıldırım'da Afet Yönetim Planı hazırlanıyor!

  Yıldırım Belediyesi, Bursa Valiliği, Yıldırım Kaymakamlığı ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İl Müdürlüğü (AFAD) ortaklığı ile Afet Yönetim Planı hazırlanıyor.