Diğer Sonuçlar
 • Cakes&Bakes Medine şubesi açıldı!

  Şimdi de Suudi arabistan’da Medine Havalimanı’nda da şube açtı. Makedonya, Tunus ve Umman’ın ardından Suudi Arabistan’da açılan Cakes&Bakes, Türkiye ve yurtdışında yeni şubelerle büyümeyi planlıyor.

 • Bağcılar yatırımcıların gözdesi haline geldi!

  İSTOÇ, MASSİT Oto Center gibi Türkiye'nin çok önemli ticaret merkezlerinin de faaliyet gösterdiği Bağcılar, yeni havalimanı ve Kanal İstanbul projesine olan yakınlığıyla adeta cazibe merkezi oldu.

 • 2016'da 6 yeni havalimanı hizmete girecek!

  Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, bu yıl içerisinde 6 yeni havalimanının hizmete gireceğini söylerken, çalışmaların gerçekleşeceği illeri açıkladı. İşte proje çalışması yapılan o iller...

 • Olimpa Park: Yeni evinizin artısı çok faizi yok!

  Yaşamın fırsatlarla başladığı, Şehir Hastanesi, Kanal İstanbul ve 3. Havalimanı gibi dev projelerin odağında yer alan, satışa çıktığı ilk günden bu yana büyük ilgi gören projede fiyat avantajlarının yanında birçok sosyal avantaj da bir arada!

 • 3. Havalimanı’nın kum ihtiyacını karşılamak için 2 yeni kum ocağı kurulacak!

  3. Havalimanı inşaatı için orman arazisine kum ocakları kurulacağı ortaya çıktı. İstanbul’da 3. Havalimanı’nın kum ihtiyacının karşılanması için Eyüp’te tamamı orman arazisi olan 2 kum ocağı kurulacak.

 • Amac Aerospace, Milas Havalimanı’nda hangar açacak!

  Dünyanın en büyük özel sermayeli VIP uçak dönüşüm ve bakım merkezi olan AMAC Aerospace, Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Firma, Bodrum- Milas Uluslararası Havalimanı’nda yeni hangar açıyor.

 • İlker Aycı: 3. Havalimanı'nı heyecanla bekliyoruz!

  THY'nin Boeing ile imzaladığı stratejik iş birliği anlaşmasını değerlendiren Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, "Artık yeni evimiz 3. Havalimanı ve oraya geçişi heyecanla bekliyoruz" diye konuştu.

 • Azeriler yeni havalimanı bölgesinden 2B arazi topluyor!

  Yabancı yatırımcılar yeni havalimanını markaja aldı. Özellikle Azerilerin ilgi gösterdiği bölgeden yatırımcılar birkaç yıldır 2B arazi topluyor. Bu durum metrekare fiyatlarını yüzde 25 artırdı.

 • Moskova Ramenskoye Havalimanı 15 Mart'ta açılacak!

  Rusya'nın başkenti Moskova'nın Ramenskoye adını alan 4. havalimanı 15 Mart'ta açılacak.Moskova'nın Jukovski ilçesinde yapılan yeni havalimanının bu yıl içerisinde yaklaşık 2 milyon yolcuya hizmet vermesi bekleniyor.

 • 3. havalimanı MIPIM Mega Proje Ödülü’ne aday oldu!

  İstanbul Yeni Havalimanı, dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarı MIPIM’de sahibini bulacak ‘Geleceğin En İyi Mega Projesi Ödülü’nde, jüri önerisiyle kısa listeye kaldı.